Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Líčenie / 24. november 2021

Zimné beauty trendy

Dlhé riasy, výrazné linky, ale prirodzenosť a nenápadnosť. Tieto trendy budú dominovať líčeniu počas tejto zimy. Ktoré z nich vyskúšate aj vy?

Zimné beauty trendy

Berry pery

Aj počas jesene si môžeme dopriať výraznejšie farby rúžov, oproti jari či letu však siahame po farbách, ktoré sú iným spôsobom výrazné. Nejde síce o žiarivé tóny, ale skôr o hlboké odtiene. Skvelým príkladom sú odtiene “bobuľového ovocia”. Tieto červeno-ružové farby zasahaujúce do bordovej sú skvelou jesennou a zimnou voľbou - pôsobia sofistikovane a elegantne.

@tobimakeup
@tobimakeup

Náznak farby

Ani v tomto období by sme sa nemali vyhýbať veselým farbám, svoje využitie v líčení nájdu aj pastelové farby. Vyberte si jednu výraznejšiu farbu a využijte ju v líčení pier, líčok či očí. Malo by ísť o farbu v detaile, takže sa riaďte heslom “menej je viac”.

@allisonmcnamara
@allisonmcnamara

Creamy pleť

V lete milujeme dewy vzhľad pleti, v jeseni prechádzame na alternatívu creamy pleti. Pri takomto líčení sa takisto sústreďujeme na zachovali kársneho lesku, avšak v kombinácii s prirodzene vyzerajúcou pleťou.

@joannacoops
@joannacoops

Extra dlhé riasy

V období, keď opäť budú naše pery väčšinu času zahalené pod rúškom, je dôležité upriamiť svoju pozornosť aj na oči. Nepotrebujete však na to žiadne komplikované líčenie, vystačíte si s predlžujúcou maskaroz. Extra dlhé riasy sú túto sezónu trendy!

@tylynnnguyen
@tylynnnguyen

Prirodzená štruktúra

Prirodzenosť je späť a práve preto je veľkým trendom pleť, na ktorej je jasne viditeľná jej prirodzená štruktúra. Siahnite po make-up či BB a CC kréme, ktorý necháva vyniknúť vašu prirodzenú pleť, aj s jej prirodzenými (ne)dokonalosťami.

@claire_most
@claire_most

Grafický pohľad

Ďalšou alternatívou, ako upútať pozornosť očami je výrazná linka. V tejto sfére existuje množstvo spôsobov, ako to dosiahnuť. Staviť môžete na farebnú linku, na hrubú linku či jemne smoky, čiže rozmazanú variantu.

@sophfloyd
@sophfloyd

Statement farba

Skombinovať farbu pier a očných viečok nemusí byť vždy ľahké. Túto sezónu však platí stávka na jednu farbu, ktorá je nosným pilierom celého líčenia. Túto farbu následne aplikujete všade - od viečok cez líčka až po pery. Alebo si zvolíte len jediné miesto, ktoré túto farbu ponesie a zvyšok líčenia dotvoríte v minimalistickom, nude duchu.

@amy_lawrenson
@amy_lawrenson

Nenápadná linka

Ak výrazná linka nie je nič pre vás, stále môžete oči zvýrazniť, avšak iným typom linky. Vytvorte nenápadnú linku, ktorá síce oči krásne zvýrazní a orámuje, no pôsobí o niečo ležérnejšie a prirodzenejšie. Svetlým typom stačí, keď vymenia čiernu za hnedú, v iných prípadoch môžete skúsiť vytvoriť jemne rozmazanú linku s jemnými prechodmi alebo ju zakomponujte do očných tieňov.

@itsheymorgan
@itsheymorgan

Foto: Instagram

    1082

    Súvisiace články