Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Top Fashion Season_03

Top Fashion Season_03

PARIS ISSUE

Nové vydanie magazínu Top Fashion sme venovali epicentru módy, Parížu. Nahliadnite s nami do rušných ateliérov najväčších módnych značiek, do tajných zákutí mesta a kaviarní, o ktorých vedia len Parížania. Objavte esenciu francúzskeho štýlu, architektúry aj života. Poradíme vám kde bývať, kde jesť aj kde nakupovať. Vy si len kúpte letenku.

Jacquemus: Zázračné dieťa Francúzska

Značka rovnako zaujímavá ako historické módne domy. Simon Porte Jacquemus ovplyvnil módu poslednej dekády a práve otvára svoj prvý kamenný obchod, kde inde ako v Paríži. Dozviete sa odkiaľ návrhár pochádza a aký je jeho recept na úspech.

La Vie En Rose

Rozhovory so známymi osobnosťami, ktoré žili alebo žijú v Paríži. Slovenská topmodelka Sára Witt nám porozprávala o živote a prekvapeniach v Paríži a grafická dizajnérka Mikina Dimunová definovala francúzsku estetiku. Vedeli ste, že secret spot módneho návrhára Jakuba Polanku je jeho vlastný balkón s výhľadom na Eiffelovku? Stále čakáme na pozvanie.

„Za všetkým sú nakoniec ľudia“

Bývalí stážisti najväčších francúzskych módnych domov opisujú prácu a život v hlavnom meste módy. Adéla Šponerová a Mikuláš Brukner búrajú nepresné stereotypy a pozlátko v módnom biznise ovplyvnené jedným populárnym módnym filmom. Spoiler alert: Nečakajte Diabol Nosí Pradu.

Je Ne Sais Quoi

Aký je look pravej Parížanky v roku 2022? Výrazný a zároveň nedbalý, prirodzený a súčasne založený na starostlivo premyslených krokoch. Look Parížanky je komplexným umením, ktoré je vo svojej podstate ódou na jednoduchosť. Má stále červené pery? Má.

Art to see

Výber najzaujímavejších jesenných výstav, ideálnych pre víkendové výlety po Európe. Zatiaľ čo dni zostávajú kratšie a chladnejšie, je len pár vecí, na ktoré sa na jeseň tešíme viac ako na galérie. Podelíme sa s vami o sprievodcu jesennými výstavami, ktoré sa dejú v hlavných mestách Európy. Cestovať sa oplatí zaručene za všetkými.

Paríž

Najširší #topfashion sprievodca mestom v histórii. Dozviete sa kam v Paríži ísť, čo jesť, kde nakupovať aj čo vidieť. Aby ste sa z toľkých tipov nestratili, nakreslili sme vám mapu. Turistických sprievodcov nájdete nespočet, my vám prinášame otestované a odporúčané tipy na to, ako si Paríž užiť čo najviac. Samozrejme vás nebudeme posielať k Eiffelovke, do Louvru alebo k Notre Dame, to zvládnete sami. V našom sprievodcovi nájdete miesta, kde bývajú, jedia a nakupujú fashion editori aj rodení Parížania.

Predchádzajúce čísla

Magazín / 10. marec 2023

Top Fashion SEASON_01

Najnovšie vydanie Top Fashion sme venovali minimalizmu. Season_01 vyzdvihuje skinimalism vo svete krásy a nadčasový kvalitný dizajn ako opak pominuteľnosti opakujúcich sa trendov.

Magazín / 6. december 2022

Top Fashion Season_04

V našom okolí sa často ukrýva krása, ktorú prehliadame. Odkryte ju na stránkach zimného čísla Top Fashion. Dočítate sa o vysokom šperkárstve aj čoraz viac verejnej Haute Couture a načerpáte inšpiráciu na zimné obdobie.

Magazín / 4. október 2022

Top Fashion Season_03

Nové vydanie magazínu Top Fashion sme venovali epicentru módy, Parížu. Nahliadnite s nami do rušných ateliérov najväčších módnych značiek, do tajných zákutí mesta a kaviarní, o ktorých vedia len Parížania.