Jeseň sa ešte len rozbieha, no svetové topmodelky nám už stihli ukázať, čo sa túto sezónu nosí. Inšpirujte sa outfitmi Elsy Hosk či Rosie Huntington-Whiteley a vytvorte štýlové jesenné outfity.

Boss Girl: Frida Aasen

Frida nám predviedla, ako sa dá vytvoriť elegantný, no pritom štýlový outfit pokojne aj do práce. Dominantnou outfitu sa stala kožená midi sukňa v jesennej bordovej farbe a ďalšia jesenná klasika- károvaný kabát.

jesenné outfit modelky@frida_aasen

V roku 2013 sa zúčastnila na Schwarzkopf Elite Model Look, kde sa prebojovala do československého finále. Napriek tomu, že nezvíťazila, okamžite vyletela do fashion neba a už ako „začiatočníka“ siahla na métu, o ktorej sníva nejedna topmodelka. Napriek tomu jej nechýba pokora a pracuje na sebe vo viacerých oblastiach.

 

dorota 

Štýlové Francúzky budú navždy múzou pre celý svet a nás takisto neprestávajú fascinovať. Kedysi to boli mená ako Coco Chanel, Brigitte Bardot, Carla Bruni či Caroline de Maigret a neskôr ich miesto zaujali moderné módne ikony ako Jeanne Damas, Anne Laure Mais či Sabina Socol. Teraz na scénu nastupuje ďalšia éra francúzskych insta girls, ktoré sú pre nás nekonečnou studnicou módnej inšpirácie.

Julie Sergent Ferreri

Julie pochádza z krásnej Korziky a preto je jej štýl dokonalým prepojením luxusne prímorskej atmosféry a mestskej rafinovanosti. Zahliadnuť ju môžete vo farebných šatách a sukniach, no nevyhýba sa ani jednofarebným či monochromatickým kúskom, z ktorých vytvára moderné, ležérne outfity. Jej štýl má silný moderný nádych, no nepopiera ani typické prvky francúzskych šatníkov.

štýlové francúzky@juliesfi

Najnovšie zo sekcie módaMódne ikony | 24.okt 2020

Jesenné outfity svetových topmodeliek

Jeseň sa ešte len rozbieha, no svetové topmodelky nám už stihli ukázať, čo sa túto sezónu nosí. Inšpirujte sa outfitmi...


Trendy móda | 24.okt 2020

Jesenné trendy po francúzsky

Ako si interpretujú najväčšie jesenné trendy Francúzky? Nechýba im typický francúzsky šarm, ležérny nádych a samozrejme unikátny styling. Inšpirujte sa outfitmi...


Trendy móda | 24.okt 2020

Doma štýlovo: Najlepšie značky oblečenia...

Situácia nás opäť na istý čas prinútila zastaviť sa. Budeme teraz síce viac času tráviť doma, no to neznamená, že...


Trendy móda | 24.okt 2020

Ako nosiť neutrálne farby na jeseň?

Neutrálne odtiene hnedej a sivej sú stále na vrchole popularity. Vo veľkej miere sa preto objavujú aj v jesenných outfitoch. Ako ich...

 
 predplatné new

 
 predplatné new

 

Naše tipy

Akné a modeling

Problémy s pletí se nevyhýbají ani modelkám a modelům. Zeptali jsme se modelky a modela z agentury E...

Priehľadná manikúra na jeseň

Ak máte radi v manikúre jednoduchosť a preferujete prirodzenosť, no zároveň hľadáte niečo ...

Outfitová inšpirácia na október

Výrazne nižšie teploty, no stále dostatok slnka a do toho občasné prehánky. Aj tak by sa dalo popísa...