Ak patríte k fanúšikom ikonického seriálu Sex v meste, máme pre vás dobré správy! HBO Max totiž potvrdilo, že pracuje na reboote príbehov Carrie, Mirandy, Samanthy a Charlotte, ktoré si zahrá pôvodné obsadenie vrátane Sarah Jessicy Parker, Cynthie nixon, Kim Catrall a Kristin Davies.

 

sex v meste seriál nová séria

Bez ktorých filmových klasík si neviete predstaviť Vianoce? Sú to Tri oriešky pre Popelku, Vianočná koleda, Grinch či niečo úplne iné? Tieto filmy budú mať svoje miesto v našich obývačkách, patria k najpopulárnejším a najlepšie hodnoteným vianočným filmom, a čo je najlepšie, nemusíte sa spoliehať na televízny program. Väčšina z nich je dostupná na streamovacích platformách ako Netflix, HBO Go či Amazon.

 

vianočné filmy tipy klasiky

Písať rozhovor s autorom básní, ktoré sú plné osobných pocitov a skúseností, no zároveň nepoznať jeho vlastnú identitu. Aj to sa môže stať v prípade ak vyspovedáte básnika, ktorý zatiaľ neplánuje odhaliť svoje skutočné meno či tvár a tak si jeho tvorbu môžete spájať s pojmom Bozk lásky, ktorý si na sociálnych sieťach našiel svojich priaznivcov.

 

bozk lásky rozhovor interview poézia básne básnik