Každý si oslavu lásky predstavuje inak, pre niekoho to je chutná večera, niekto si vysníva exkluzívny pobyt pri Eiffelovke, iní zase túžia po dlhých hodinách rozprávania sa s červeným vínom v ruke. Nech už je vaša predstava akákoľvek, no máte chuť romantickú náladu podčiarknuť aj vizážou, máme pre vás niekoľko tipov priamo od vizážistov svetových celebrít.

Lady in Pink

Jemná, nežná, dievčenská. Taká budete v prípade, že na viečka aplikujete svetloružové tiene a na pery nanesiete podobnú farbu s vysokým leskom. Vlasy zopnite do strapatého drdolu, nechajte pár pramienkov splývať pri tvári a do vlasov pridajte trblietavú čelenku. Ak zvolíte kvetinové šaty v pastelových farbách, bude z vás tá najkrehkejšia žena široko-ďaleko.

valentinska vizaz licenie vlasy@melissa.hernandez

 

 

Princezná

Vlasy v jemných dlhých vlnách nechajte voľne viať na chrbte, efektne ich uhlaďte aj za ušami. Nechajte výrazný odtieň fuskiovej, aby strhol všetku pozornosť na vaše pery. Očí zvýraznite jemnou vrstvou tekutej linky a nezabudnite na malý, dramatický flick vo vonkajších kútikoch.

ninapark@ninapark 

 

 

Broskyňová

Ďalšia jemná verzia, ktorá pôsobí elegantne, upravene a pritom stále uvoľnene. Rozpustené vlasy nechajte voľne padať na ramená, tvári dodajte trochu žiari pomocou rozjasňovača na líčkach a nezabudnite na pery naniesť krémový, jemne lesklý rúž v broskyňovej či lososovej farbe. Na viečka naneste takisto jemnučkú broskyňovú a tenučkou linkou môžete zvýrazniť oči.

nikki makeup@nikki_makeup

 

 

Disco Drama

Extra dlhé, vytočené riasy doplňte svetlofialovými očnými tieňmi, no dajte si pozor na to, aby ste to s intenzitou neprehnali. Pod spodnú líniu rias naneste striebristé trblietky, ktoré dotvoria dobrodružne, no zároveň romanticky pôsobiaci look. Vlasy môžete nechať voľne padať, alebo ich stiahnite do uhladeného konského chovstu.

 

missjobaker@missjobaker

 

 

Classy Lady

Veľmi jednoduchá alternatíva, ktorú vyčarujete aj v tom najväčšom zhone. Vyžehlite a uhlaďte vlasy, zastrčte za uši aj posledné pramene. Na pery naneste krvavočervený rúž, či už lesklý alebo matný. Na pleť naneste pár kvapiek rozjasňovača a môžete vyraziť. Účes je ideálny na kombinovanie s výraznejšími náušnicami, a k rúžu pokojne farebne dolaďte aj outfit.

patrickta@patrickta

 

 

Retro Glam

Ak na to chcete ísť o niečo menej tradične a zároveň odvážne, inšpirujte sa lookom Lily Collins. Polovičný drdol, pár uvoľnených prameňov v tvári sú skvelým základom, doplňte ho pastelovo fialovým očným tieňom, dlhými riasami a pery nechajte takmer nahé. Zvoliť môžete iba bezfarebný lesk alebo stavte na krémový rúž v telovej farbe.

makeupvincent@makeupvincent

 

 

Femme Fatale

Klasickú predstavu femme fatale zosobníte uhladeným drdolom a bordovým rúžom v kombinácii s efektne umiestnenými umelými riasami. Tie stačí aplikovať z vonkajšej strany očného kútika, čo vytvorí skutočne dramatický efekt. Ceruzkou dotvorte hornú líniu očnej linky.

babskymakeup@babskymakeup

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie krása#SELFCARE: 3 recepty na DIY peeling

Dobu karantény môžete využiť vo svoj prospech najrôznejšími spôsobmi. Jedným z nich je aj praktizovanie self care, teda starostlivosti o seba samých...


Mezoterapia: MAXI EFEKT na počkanie

Je jedno, či máte pleť ako hodváb, alebo vás trápi hyperpigmentácia, akné, vrásky, jazvičky či dehydratácia. Aby pokožka žiarila zdravím...


Šport a fitness | 26.mar 2020

Miroslav Provazník: "Potrebujete zlepšiť...

Miroslav Provazník, zakladateľ Progress Culture, Progress Shop a Progress Nutrition, autor knihy "100 tipov pre váš lepší život", autor prednášok...


Trendy krasa | 25.mar 2020

Estée Lauder bude vyrábať dezinfekciu

Dezinfekčné prostriedky či už v podobe osobnej hygieny alebo upratovacích prostriedkov, súperia spolu s rúškami a respirátormi o prvenstvo v...

 predplatne

 

 predplatne

 

 

Naše tipy

Gadgety, ktoré vám pomôžu so spánkom

Problémy so spánkom môžu mať najrôznejší pôvod. Niektoré sú psychologického charakteru, iné zase spô...

Simona Salátová: Nemáte pocit, že ste ne...

Je niečo ako prírodný úkaz. Žena, ktorá si už vo svojom mladom veku prešla cestu a skúšky života, ak...

Antihrdinky: Ženy zo strieborného plátna

8.marec každoročne patrí ženám po celom svete, kedy oslavujeme ich najrôznejšie tváre- matky, sestry...