Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Líčenie / 15. február 2022 / PR

Chanel uvádza novinku medzi rúžmi na pery

Predstavujeme vám novú farbu na pery s vysokou intenzitou. Zoznámte sa s Rouge Allure L'extrait.

Chanel uvádza novinku medzi rúžmi na pery

V čo dúfame, keď si aplikujeme rúž na pery? Jeho symbolika často presahuje jednoduchú túžbu zvýrazniť naše pery farbou. Nosíme ho pre odvahu, ktorú v nás vzbudzuje, pre sebadôveru, ktorú nám dáva. Dokonalý rúž je dôvod, vďaka ktorému sa cítime najlepšie. Zostáva živý a pohodlný po celý deň. Zjednocuje make-up alebo outfit. Odráža zámer, štýl.

Symbol oslobodenia žien

Keď CHANEL v roku 2006 vytvoril Rouge Allure, dom chcel podporiť formu sebavyjadrenia tým, že pozdvihne zážitok z nosenia rúžu a prekročí čisto estetické očakávania. Rouge Allure nie je obyčajný rúž: cvaknutie puzdra je výrazné a nenapodobiteľné. Jeho intenzita je charakteristickým znakom pôvabu Chanel a okrem iného nám pripomína drzosť nosenia červeného rúžu, symbolu oslobodenia žien, v 20. rokoch minulého storočia.

Viac ako len rúž

Novinka ponúka koncentrovanú farbu, žiarivosť a starostlivosť, čím vytvára intenzívny, saténový vzhľad make-upu, ktorý nie je ničím, než odvážnym. Jeho štíhle nové puzdro bolo prepracované tak, aby sa doň zmestila zlatá náplň bez straty ikonického kliknutia Rouge Allure.

Rouge Allure L'extrait 
Rouge Allure L'extrait 

Koncentrovaná farba

Vďaka vysokej koncentrácii pigmentov poskytuje Rouge Allure L'extrait jedinečnú intenzitu farby už od prvého ťahu. Kolekcia 20 jasných, odvážnych a rozmanitých farieb na pery, ktoré siahajú od intenzívnej béžovej po ohnivo červenú a sýtu ružovú. Ich silné, symbolické názvy sú vhodným odrazom každého odtieňa.

Rozžiarené a vyživené pery

Novinka od Chanel obsahuje zložky so silnými vlastnosťami odrážajúcimi svetlo na pery, ktoré sú viditeľne hladšie a mimoriadne žiarivé. Rúž má saténový povrch, ktorý rozžiari a zvýrazňuje pery a vrhá ich do toho najlepšieho svetla. Rouge Allure L'extrait je navyše obohatený o komplex, ktorý kombinuje kvetinový olej a rastlinné vosky pre vyživené, zvlhčené a chránené pery. Jediným pohybom sa zloženie roztopí na perách a poskytne okamžitý pocit pohodlia.

Na slovenskom a českom trhu trhu budú nové rúže na pery Rouge Allure L'extrait dostupné od polovice marca v 12 odtieňoch.

Viac na chanel.com

    1122

    Súvisiace články