Odpočítavate už posledné letné dni? Ak áno, určite si v nich urobte priestor na jemné, letné líčenie a ležérny hairstyling. Dni plné slnka, teplý vzduch a uvoľnenú atmosféru vo vzduchu si musíme predsa vychutnať naplno! Inšpirujte sa vizážou svetových módnych ikon.

Golden Hour

Zlatisté či medené tóny sa hodia akémukoľvek tónu pleti. Nezáleží na tom, či máte porcelánovú, olivovú či hlboko hnedú pokožku. Tieto tóny krásne pozdvihnú vaše črty a rozžiaria pleť. Camila Coelho to vie a preto nimi nešetrila. Základom sú u nej očné tiene, ktoré doplnila rúžom s medeným efektom, a aj líčka poprášila jemnou meďou.

letná vizáž inšpirácia@camilacoelho

 

 

Rozžiarená

Doprajte si look, ktorý z vás urobí prirodzenú krásku! Nepotrebujete na to takmer nič, len kvalitný rozjasňovač a telový rúž na pery. Vytvorte nude look a rozjasňovač aplikujte na strategické miesta- na lícne kosti, na hranu nosa či nad vrchnú peru. Doplňte svetloružovým či marhuľovým rúžom a prirodzený look je na svete.

vikyandthekid@vikyandthekid

 

 

Nežne dievčenská

Dlhé riasy a prirodzená pleť sú základom looku, ktorý predviedla štýlová Talianka, Paola Aberdi. Krásny kontrast vytvorila aplikáciou svetlých tieňov, na ktorý ešte väčšmi vynikli dlhé, čierne riasy. Na pery už len naniesla svetlučko marhuľový rúž, ktorý krásne vyzdvihol prirodzene vyzerajúcu pleť.

paolaalberdi@paolaalberdi

 

 

Moderne sofistikovaná

Niekedy spraví veľký efekt práve ten najmenší detail. To je aj príprad líčenia, ktoré predviedla Angličanka Lissy Roddy. Dokonale upravenú pleť s nahým efektom doplnila matným rúžom v staroružovej farbe, ktorý krásne vyzdvihol jej prirodzenú farbu pier, čiernou linkou na hornom viečku a ružovou linkou na dotvorenie unikátneho efektu. V kombinácii s uhladenými vlasmi pôsobila ako moderná verzia baletky.

lissyroddyy@lissyroddyy

 

 

Bábika

Negin Mirsalehi je známa svojimi závideniahodnými vlasmi, ktoré má za každých okolností dokonalo upravené. V tomto letnom looku stavila na mäkučké vlny v poriadnom objeme, ku ktorým jej už vystačil iba svetloružový lesk na pery. Krásne upravené obočie, rozžiarená pleť a zvýraznené riasy maskarou sa postarali o nežný look.

negin mirsalehi @negin_mirsalehi

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie krásaVlasy | 29.sep 2020

Jesenná účesová inšpirácia

Po letných šatkách nastáva čas siahnuť po baretkách a plážové vlny vymeniť za ležérne konské chvosty, ktoré prežijú v daždi a vetre...


Najlepšie aktívne látky na boj s pigment...

Pribudli vám po lete, intenzívnom opaľovaní či náhodnom spálení na tvári pigmentové škvrny? Obráťte sa tieto aktívne látky, ktoré vám...


Beauty pomôcky: Ktoré vyskúšať a na ktor...

Dnes je na trhu toľko najrôznejších pomôcok na starostlivosť o pleť, že je takmer nemožné sa v nich orientovať. Niektoré sľubujú okamžité...


Trendy krasa | 28.sep 2020

S profiartistkou Lenkou Lutisan o tom, a...

Dokonalé obočie je výzvou pre každú ženu. Ak vám do vienka nebolo dopriate pekne vytvarované a husté obočie, dnes už...

 
 predplatné new

 
 predplatné new

 

Naše tipy

Must-have jesenné sukne

Príchod jesene je takmer vždy sentimentálny, naplnený spomienkami na leto. Aj keď nám letná sezóna b...

Legendárny diamant na striebornom plátne

Diamanty a strieborné plátno vždy tvorili dokonalý pár. Staré hollywoodske filmy plné glamouru...

Street stylová inšpirácia z MBPFW: Deň 1

Po vypuknutí pandémie sa mnohé svetové týždne módy rozhodli prejsť do virtuálneho sveta. Ide o ...