Každá z nás má občas bad hair day, kedy si nedokážeme s našimi vlasmi poradiť. V tejto situácii je najlepšie zmieriť sa so zhoršenými podmienkami a prispôsobiť tomu aj svoj vlasy. Tieto účesy sú rýchle, jednoduché a využiteľné aj vtedy, keď s nami naše vlasy nespolupracujú.

 

Štýlovo strapatá

Podobný účes môžete bežne zahliadnuť v uliciach Paríža, nielen počas bad hair dni. Pôsobí ležérne a štýlovo. Stačí vlasy jemne nastrapatiť alebo natupírovať, povytiahnuť pár pramienkov pri tvári a zvyšok vlasov zopnúť do strapatého drdolu alebo konského chvosta.

jednoduché účesy mastné vlasy jarné@sabinasocol

Jar znamená pauzu všetkým čiapkám, ktorými sme sa udržiavali v zime v teple. Teraz si môžeme vychutnať viac voľnosti aj v účesoch a preto vám prinášame účesovú inšpiráciu. Nájdete v nej chic účesy z minulosti aj moderné stylingové triky.

90’s style

90.roky vládnu aj medzi účesovými trendami. Je ich mnoho, avšak nás zaujal práve tento dievčenský look, ktorý využíva malé štipce na zopnutie vlasov nad ušami. Takýto účes sa dá využiť pri rôznych dĺžkach a štruktúrach vlasov, je úplne jednoduchý a rýchly aj na hektické rána.

jarné účesy inšpirácia vlasy@maryljean

Pokiaľ ste majiteľkou jemných vlasov, určite viete, aké ťažké je dodať im skutočný objem. Častokrát môžu pôsobiť spľasnuto a bez života, nehovoriac o tom, že žiaden účes pri nich nemá dlhú životnosť. Veľkú zmenu však dokáže urobiť správne zvolený strih! Tieto sú pre jemné vlasy ako stvorené.

Klasický bob

Okrem toho, že je tento strih mimoriadne štýlový, ale zároveň aj nadčasový, je ideálnou voľbou pre jemné vlasy. Tupo zastrihnuté konce vytvárajú ilúziu objemu a vlasy v tomto strihu jednoducho vyzerajú pevnejšie a hrubšie. Výsledkom sú ľahko udržiavateľné, zdravo pôsobiace vlasy.

strih účesy jemné vlasy riedke objem@estelanewbold

Najnovšie zo sekcie krásaYage - kozmetika, ktorá ctí prírodu, a k...

Kozmetická značka Yage, ktorá je výsostne prírodnou, avšak najmä účinnou značkou luxusnej kozmetiky, našu pleť nielen vyživuje, hydratuje a skrášľuje...


Líčenie | 13.apr 2021

Beauty test: TOP 10 laky na nechty

Manikúra se na dlouhé měsíce stala domácí záležitostí, i pokud jste na to dosud nebyly zvyklé. Recept úspěchu při této...


ABC líčenia pre každú ženu

Každá sme iná a preto sa aj naše preferencie v líčení líšia. Niektoré z nás milujú výraznejší make-up, iné zase...


Vlasy | 13.apr 2021

Jednoduché účesy na bad hair day

Každá z nás má občas bad hair day, kedy si nedokážeme s našimi vlasmi poradiť. V tejto situácii je najlepšie...

 

Naše tipy

Predplatné, ktorým si urobíte radosť

Vedeli ste, že predplatné sa už netýka iba magazínov? Dnes si môžete veľmi jednoducho predplatiť vše...

Jarné outfity podľa Kalifornčaniek

Kalifornia sa takmer celoročne teší z príjemného počasia, ktoré by sme mohli prirovnať k teplejšej j...

Jarné upratovanie je terapia pre vás aj ...

Ku jari už tak autmaticky patrí aj veľké upratovanie, umývanie okien, organizácia šatníka a hĺbkové ...