To, že kolagén je jedným z najdôležitejších pilierov krásy a mladosti pleti vieme všetky. Vďaka nemu je pokožka pružná a odolná, kĺby ohybnejšie, nechty a vlasy pevnejšie. Naše telo ho postupne stráca a nepomáhame si ani naším nie vždy ideálnym životným štýlom. Našťastie je tu riešenie...

 

kolagén pleť krása

V současném světě panuje posedlost zjevem, mládím, bezchybnou postavou. A s ní těsně souvisí přímo epidemie chronické nespokojenosti s vlastním vzhledem. Co vše vlastně anti-age wellness zahrnuje? To je jako se ptát, co všechno nám dělá dobře. A i kdybychom dostali spoustu odpovědí, budeme se ptát „A platí to pro všechny stejně a trvale?“. I přesto jsem vyzkoušela novinky, které u mě přinášejí výsledky. Mám totiž potom pocit, že se nějakým způsobem stávám upgradovanou verzí sebe sama.

 

greta slezakova face yoga

V zime sú ruky extrémne senzitívne na zmeny počasia a okamžite reagujú ako spoľahlivý barometer počasia. Už prvé ochladenia pokožka rúk signalizuje výraznou dehydratáciou, zhrubnutím a pnutím. Nehovoriac o tom, keď udrú mrazy. A tak sa natierame, natierame a natierame. Niekedy sa však zdá, že ani opakované natieranie nezaberá. My sme boli celý mesiac starostlivo „namazané“. Nie však z vianočného punču. Testovali sme krémy na ruky a vybrali pre vás desiatku tých naj.

 

title