V zime sú ruky extrémne senzitívne na zmeny počasia a okamžite reagujú ako spoľahlivý barometer počasia. Už prvé ochladenia pokožka rúk signalizuje výraznou dehydratáciou, zhrubnutím a pnutím. Nehovoriac o tom, keď udrú mrazy. A tak sa natierame, natierame a natierame. Niekedy sa však zdá, že ani opakované natieranie nezaberá. My sme boli celý mesiac starostlivo „namazané“. Nie však z vianočného punču. Testovali sme krémy na ruky a vybrali pre vás desiatku tých naj.

 

title

Oči sú nielen oknom do duše, ale prezrádzajú aj naše emócie, únavu a životný štýl. A to nezakryjete ani tým najlepším korektorom. Vtedy prichádzajú na rad kozmetické prípravky, ktoré dokážu malé aj väčšie zázraky. Vybrali sme pre vás desiatku tých najlepších, ktorých účinky sme otestovali na vlastnej koži.

 

eye

Nájsť na trhu ten ideálny opaľovací prípravok nie je jednoduché. Ponuka je široká a nie vždy všetko každému sadne. Naša šéfredaktorka Barbora dostala preto za úlohu celé leto skúšať rôzne opaľovacie krémy, z ktorých vybrala tri. Tie, ktoré jej sadli najviac, z rôznych dôvodov. Krémy na opaľovanie totiž už dávno nespĺňajú len ochrannú funkciu, ale majú aj mnoho ďalších benefitov a „funkcií“.

 

tan