Trend, ktorý dokonalo zahral do kariet karanténe a domácim outfitom, je pevnou súčasťou dnešných, moderných outfitov. Podprsenky sa totiž už nemusia nosiť pod svetrami, ale pokojne môžu zahrať hlavnú rolu v každom outfite. Inšpirujte sa lookmi známych influenceriek a vytvorte odvážny, no pritom chic a elegantný outfit.

Pletený set

Keď Katie Holmes prvýkrát predviedla pletený set pozostávajúci z podprsenky a kardigánu, ešte nikto netušil, aký obrovský trend sa týmto zrodí. Karanténa mu zahrala do kariet a dnes je populárnou voľbou na outfit v home office, ale aj v uliciach. Skombinovať sa dá s džínsami, širokými nohavicami, ale aj sukňami.

podprenka outfit podná bielizeň styling inšpirácia@yoyokulala

Outfity, ktoré sú nielen štýlové, ale aj pohodlné už viac nie sú sci-fi. Vďaka lockdownom, ktoré do určitej miery stále prežívame, sme sa naučili vytvárať také looky, v ktorých zvládneme nielen domácu karanténu, ale aj bežný pracovný deň so štýlom a v komforte. Inšpirujte sa týmito piatimi outfitmi aj vy.

Letno-zimný mix

Už dávno neplatí, že zimné a letné kúsky sa nemôžu kombinovať. Takáto kombinácia bude pôsobiť sviežo a chic. Skvelou kombináciou je napríklad chunky sveter a midi sukňa či letné šaty a ovesrized kardigán či dokonca kabát.

komfortné poholdné štýlové dizajnové chic outfity na zimu karanténa@hannastefansson

Na to, aby ste vyťažili zo svojho outfitu maximum nemusíte minúť tisíce eur. Nepotrebujete značky zvučných mien ani najnovšie trendy. Stavte na jednoduché stylingové triky, ktoré pozdvihnú akýkoľvek outfit na exkluzívnejšiu, elegantnejšiu úroveň.

Trench coat

Nech už prehodíte trench coat cez akýkoľvek outfit, okamžite ho posuniete na úplne nový level. Tento nadčasový, elegantný kúsok má v sebe jednoducho veľkú moc aj keď pôsobí tradične, je veľmi chic. S týmto kúskom pokojne experimentujte, hľadajte zaujímavé a neobvyklé kombinácie.

exkluzívny luxusný outfit styling inšpirácia@sylviemus_ 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Winter

Tento rok nás mnohému naučil. Umeniu žiť, prežiť a byť vnímavejší. Mať schopnosť zo seba vydať to najlepšie aj v zložitých podmienkach, dokázať spontánne reagovať a byť kreatívny.

 

nové vydanie magazín top fashion vianoce zimné

 

Shiseido

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 20.jan 2021

Podprsenka v hlavnej úlohe

Trend, ktorý dokonalo zahral do kariet karanténe a domácim outfitom, je pevnou súčasťou dnešných, moderných outfitov. Podprsenky sa totiž už nemusia...


Fashion Week | 19.jan 2021

Optimizmus & optické ilúzie v pánskej ko...

Pánska kolekcia značky Fendi na sezónu AW21/22, ktorá bola predstavená v rámci Milano Fashion Week, predstavila moderný mix klasických strihov, odvážnych...


Trendy móda | 19.jan 2021

Jednoduché triky, ktoré dodajú exkluzivi...

Na to, aby ste vyťažili zo svojho outfitu maximum nemusíte minúť tisíce eur. Nepotrebujete značky zvučných mien ani najnovšie trendy...


Trendy móda | 19.jan 2021

Comfy & Chic: 5 outfitových inšpirácií

Outfity, ktoré sú nielen štýlové, ale aj pohodlné už viac nie sú sci-fi. Vďaka lockdownom, ktoré do určitej miery stále...


Naše tipy

Aké náušnice sa nosia v roku 2021?

Vyberáte si náušnice podľa aktuálnych trendov alebo naopak, spoliehate sa na overené, nadčasové kúsk...

Oživte zimné outfity trendy detailmi

Ani vás už nebavia stále tie isté farby, rovnaké zimné kúsky a stále ten istý styling outfitov?...

Svieže farebné kombinácie na rozjasnenie...

Zimné počasie nie je len o magickom snehu a modrej oblohe, ale častokrát práve o sive...