September pre nás predstavuje akési prechodné obdobie medzi letom a jeseňou. Častokrát nás tešia dni ako počas dokonalého, slnečného leto, inokedy sa musíme ukrývať pred chladnejším počasím. Tieto letno-jesenné trendy sú však ako stvorené práve na takéto dni.

Pletené vesty

Milujeme svetre a práve tie sú jedným z dôvodov, prečo máme radi jeseň. Avšak počasie je (našťastie) ešte príliš pekné a teplé na to, aby sme sa obliekali do hrubých svetrov, preto siahame o alternatíve- pletených vestách! Ideálnu dvojicu tvoria s saténovými sukňami, ale aj s bermudami.

jesenné trendy inšpirácia@anoukyve

Nič nie je lepšie, ako krásne slnečné počasie počas jeseni, ktoré nám dovolí vynosiť všetky letné kúsky, ktoré sme nestihli alebo naplno využiť tie najobľúbenejšie dizajny, avšak tentokrát v inom duchu. Týchto 5 jesenných outfitov jednoducho vytvoríte pomocou kúskov, ktoré ste určite nosili aj v lete.

 

Romantický

Kvetiny, plisé či pleteniny sú takou jesennou klasikou v prípade romantických outfitov. Pokojne po nich siahnite aj túto sezónu, no určite nezabudnite vyskúšať aj trendy kombináciu minišiat a masívnejších čižiem. V prípade šiat sú našou obľúbenou voľbou babydoll šaty s voľnou siluetou, ktoré pôsobia veľmi hravo.

jesenné outfity móda@matildadjerf

Všetci milujeme aktuálne veľmi populárne odtiene béžovej, hnedej či sivej, no nie vždy si vyberáme farby len podľa toho, čo je trendy. Niektoré farby sa nám jednoducho musia hodiť, či už k udalosti, na ktorú si ich obliekame, ku nálade či tónu našej pokožky. Podobne to aj s vekom, niektoré farby nám vek pridávajú, iné uberajú. S ktorými farbami veľmi jednoducho omladnete?

Tyrkysová

Farba, ktorú si často spájame s letom najmä kvôli tomu, že nám pripomína pokojné chvíle strávené pri mori. Okrem toho sa však hodí ku skutočne každému odtieňu pleti, okamžite rozžiari. Pôsobí hravo a dievčensky, preto vek opticky uberá.

farby mladistvé@leoniehanne

Najnovšie zo sekcie módaŠtartujú castingy do najprestížnejšej m...

Agentúra Elite Bratislava vyhlasuje castingy, vďaka ktorým si môžeš splniť svoje sen aj ty! Už od 27. septembra do 3...


Trendy móda | 17.sep 2020

Prvé jesenné trendy sú tu!

September pre nás predstavuje akési prechodné obdobie medzi letom a jeseňou. Častokrát nás tešia dni ako počas dokonalého, slnečného leto, inokedy...


Inside the studio

Multitalentovaná Marika B Majorová je známa nielen svojou kreativitou, ale aj vášňou pre módu. Intenzívne sa zaujíma o prácu mladých...


Celebrity | 16.sep 2020

Beauty Day: Margaret de Heinrich de Omor...

Elegantní Američanka měla slibně rozjetou novinářskou a politickou kariéru. Osud ji však zavál do Budapešti, kde se vdala a založila...

 
 predplatné new

 
 predplatné new

 

Naše tipy

Z leta na jeseň: Ako prispôsobiť starost...

To, že pomaly oficiálne končí leto neznamená, že si ešte v nasledujúcich mesiacoch nebudeme môc...

Skin Restart po lete

Po lete sme všetci nabití pozitívnou energiou, no naša pleť má iný názor. Je unavená. Doprajte jej p...

Street stylová inšpirácia z MBPFW: Deň 3

Aj napriek tomu, že módny svet aktuálne miluje neutrálne odtiene hnedej, krémovej a sivej, v&nb...