Kalifornia je domovom mnohých módnych trendov a bezpochyby sa v nej nachádza vysoká koncentrácia štýlových žien, ktoré to s módou jednoducho vedia. Keď teda hľadáme inšpiráciu, často zavítame aj do týchto končín, kde nás to nikdy nesklame. Týchto 5 trendov definuje kalifornské leto.

Široké nohavice

Široké biele nohavice sú stelesnením retro glamouru, ktorý ponúka mnohé možnosti nosenia a využitia. Sú praktické, ideálne na leto a na takmer akúkoľvek príležitosť, či už do práce, na večerný drink, na jachtu, či len tak na nákupy do mesta. všetko závisí na stylingu.

kalifornia kalifornská móda outfit inšpirácia letná letný@aimeesong 

Každá destinácia má svoju špecifickú atmosféru. Niektoré miesta zaváňajú históriou, iné kozmopolitným ruchom, ďalšie zase prírodnou romantikou. Prispôsobiť sa im voľbou svojich outfitov ešte väčšmi podčiarkne ich prirodzenú náladu. Inšpirujte sa týmito 7 outfitmi, ktoré sú ako stvorené pre špecifické typy výletov alebo dovoleniek.

 

Romantika na vidieku

Rustikálna chatka uprostred prírody, uvoľnená atmosféra a maximálny pokoj. Vidiek má jednoducho čaro. K takémuto typu výletu sa skvelo hodia praire šaty, háčkované kúsky, ktoré sú momentálne veľmi trendy, ale aj farebné výšivky zdobiace blúzky, sukne či šaty.

letné outfity dovolenkové outfity inšpirácia letná móda dovolenková móda@theindiaedit

Leto je ešte stále tu a my si plánujeme každý deň vychutnať na maximum. Stále je preto čas na doplnenie našej plavkovej výbavy a pokiaľ chcete aj vy tú svoju ozvláštniť, vyberte si plavky s niektorým z nasledujúcich, trendy vzorov. 

 

Zvieracie

Túto sezónu sú veľkým hitom zvieracie vzory na plavkách, aj keď nejde o žiadnu novinku. Nosí sa všetko od leoparda cez hada až po kravu! Vyberte si teda podľa svojej vlastnej preferencie a nezabudnite si dať pozor na vhodný strih. Keďže ide o relatívne divoké vzory, plavky by mali mať jednoduchú siluetu a nemali by byť prehnane obnažujúce, aby ste sa vyhli lacnému vzhľadu.

plavkové trendy potlače vzory móda letná inšpirácia@camilacoelho

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

ROVNOVÁHA

Letné číslo sme venovali objavovaniu krásy, ktorú so sebou prináša ručná práca. Má svoje miesto aj v dnešnej dobe – masovej a digitálnej? Aká je jej pridaná hodnota?

 

 top fashion magazín leto 2021

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 04.aug 2021

Leto v kalifornskom štýle

Kalifornia je domovom mnohých módnych trendov a bezpochyby sa v nej nachádza vysoká koncentrácia štýlových žien, ktoré to s módou...


Trendy móda | 04.aug 2021

Letné outfity na každý typ výletu

Každá destinácia má svoju špecifickú atmosféru. Niektoré miesta zaváňajú históriou, iné kozmopolitným ruchom, ďalšie zase prírodnou romantikou. Prispôsobiť sa im...


Trendy móda | 03.aug 2021

Plavkové trendy sezóny: Vzory a potlače

Leto je ešte stále tu a my si plánujeme každý deň vychutnať na maximum. Stále je preto čas na doplnenie...


Módne ikony | 03.aug 2021

Kabelky, do ktorých sa oplatí investovať

Niektoré kabelky sú obrovským sezónnym hitom, iné nenápadne pretrvávajú naprieč sezónami a bez vplyvu aktuálnych trendov. Ide o ikonické kúsky...

 

Naše tipy

Minimalistická outfitová inšpirácia

Minimalistické outfity sú sofistikované, štýlové a vždy elegantné. V lete vynikajú svoju čistotou eš...

Návrat retro topánok na scénu

Návrat trendov z minulosti vládne aj medzi topánkami. V lete si môžete vyberať z flip-flopov s vyšší...

Romantické letné trendy

Na romantický outfit má každý z času na čas náladu. V lete sa navyše takéto outfity vytvárajú veľmi ...