Po inšpiráciu na letné outfity si „chodíme“ do Kalifornie a tú zimnú zasa hľadáme v Anglicku. Štýlové dámy z tejto časti sveta sa musia pravidelne pasovať s nepriaznivým jesenným a zimný počasím, s vetrom, dažďom či snehom, a výber tých správnych, komfortných aj štýlových kúskov majú dokonalo zvládnutý. Tieto must-haves by sme podľa nich mali mať v šatníku.

Chunky svetre

Jeden sveter, ktorý úplne dokáže zmeniť vzhľad celého outfitu. Taký je chunky sveter, ktorý je úplne bežnou súčasťou outfitov Angličaniek. Staviť môžete na neutrálny, nadčasový dizajn, ktorý môžete využiť na každodenné nosenie, alebo na výraznejší, farebný model, ktorý zase ozvláštni celý look. Či už si vyberiete klasický sveter alebo chic kardigán, dajte si záležať, aby spĺňal aj tú praktickú stránku- bol pohodlný a teplý.

must have kúsky na zimu anglická móda štýl inšpirácia@alexachung

Krásna Švédka pred pár mesiacmi oznámila, že sa čoskoro stane mamou! Dnes je v 7.mesiaci a jej unikátny štýl sa pretavil aj do jej tehotenských outfitov, ktoré vôbec nemusia byť určené len pre tehotné. Inšpirujte sa Elsiným šatníkom a vytvorte štýlové (nielen) tehotenské outfity. Tieto kúsky sú podľa modelky must-haves na zimu!

Chunky sveter

V Elsinom šatníku by ste zrejme nenašli vyslovene tehotenské kúsky, namiesto nich využíva bežné modely, ktoré jej však poskytujú extra voľnosť. Jedným z nich je napríklad aj oversized sveter, ktorý sa dá využiť aj ako minišaty. K nemu už stačí len doplniť džínsy, legíny či pokojne midi sukňu a môžete vyraziť.

tehotenské outfity na zimu outfity jeseň elsa hosk

Pandémia a s ňou súvisiaca karanténa úplne zmenili spôsob, akým pristupujeme k móde, na osobnej úrovni aj a tej globálnej úrovni. Čoraz častejšie siahame po komfortných kúskoch a tepláky sa stali bežnou súčasťou našej garderóby. Na vlnu komfortného, domáceho oblečenia sa najnovšie vydal aj módny dom Dior.

 

luxusné pyžamá oblečenie na doma dior loungewear

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

Magazín TOP FASHION Autumn

Fakt, že sila tkvie v kvalitných vzťahoch možno sledovať vo všetkých oblastiach života. Skvelým príkladom sú nielen ľudské osudy ale aj rodinné firmy, podniky, reštaurácie, módne značky.

 

tf2

 

Shiseido

Najnovšie zo sekcie módaSo zakladateľkami úspešnej slovenskej mó...

Momentálne všetci prežívame náročné obdobie pandémie. Pandémia zmenila pohľad a vnímanie ľudí na všetko okolo nás. So zakladateľkami a predstaviteľkami...


Trendy móda | 27.nov 2020

5 must-have kúskov na zimu podľa štýlový...

Po inšpiráciu na letné outfity si „chodíme“ do Kalifornie a tú zimnú zasa hľadáme v Anglicku. Štýlové dámy z tejto časti sveta sa...


Trendy móda | 27.nov 2020

Unikátne tehotenské outfity na zimu podľ...

Krásna Švédka pred pár mesiacmi oznámila, že sa čoskoro stane mamou! Dnes je v 7.mesiaci a jej unikátny štýl sa pretavil aj...


Trendy móda | 26.nov 2020

Dior uvádza prvú kolekciu oblečenia na d...

Pandémia a s ňou súvisiaca karanténa úplne zmenili spôsob, akým pristupujeme k móde, na osobnej úrovni aj a tej globálnej úrovni. Čoraz častejšie siahame...


Naše tipy

Vlasové doplnky na jeseň 2020

Čo urobiť s vlasmi, keď nám počasie nepraje a za oknami nás čaká vietor či dážď? Obráťte s...

Ako kombinovať kabát s čižmami?

Máte doma väčšiu zbierku kabátov alebo čižiem? Tieto dva kúsky majú prevahu aj v našich šatníko...

Jesenné farby v manikúre

Pre obdobie jesene sú typické farby ako bordová, hnedá či smaragdová. Radi po nich siahame v pr...