Každý má tú svoju predstavu ideálnej letnej dovolenky. Niekto sníva o nekonečných plážach a rozpálenom piesku, iný zase o viniciach a dokonalej gastronómii. Ako si tú svoju vysnívali známe influencerky?

Sara Escudero: Miami

Sara síce cestuje počas celého roka, no ani v lete sa nevyhla novej destinácii. Tentokrát podľahla Miami a jeho mestskému ruchu na pobreží oceánu.

title@collagevintage

Modeling nie je iba o kráse a zaujímavom zjave, modelka musí byť osobnosť a to platí o to viac v dobe digitálnych médií. Známe modelky si preto budujú svoje publikum na rôznych kanáloch, napríklad aj na YouTube. Tieto modelky sa môžu pochváliť najzaujímavejšími kanálmi, ktoré vás prevedú svetom modelingu aj ich súkromím.

 

yt

 

Romee Strijd

Zrejme najznámejšou YouTuberkou medzi modelkami je Romee. Má takmer milión odoberateľov a nové videá pridáva naozaj pravidelne a často. Svojim fanúšikom ukazuje svoj pestrý život po rôznych stránkach a vôbec sa nevyhýba ani Q&A videám, kde odpovedá na najrôznejšie otázky. Samozrejme cestovanie, nakupovanie, denno-denný život aj módne show či fotenia si takisto našli cestu do jej kanálu.

 

 

Leomie Anderson

Ďalšia kráska, ktorú môžete vídavať na prehliadkových mólach aj na stránkach katalógov Victoria’s Secret. Leomie prispieva pravidelne a vo videách vám ukáže rôzne časti jej života. Prevedie vás jej apartmánom v New Yorku, ale vezme vás aj na dovolenku v Dubaji. Ukáže vám zbierku tenisiek a spolu s ňou nahliadnete aj do zákulisia módnych show.

 

 

Alexandria Morgan

Alexandria vloguje o všetkom, čo súvisí s jej životom. Veľkú časť však tvorí práve jej práca, ktorá ju živí- modeling. So svojimi fanúšikmi sa delí nielen radosti, ale aj starosti a častokrát sa aj posťažuje na situáciu v módnom priemysle. Prezrádza však aj to, ako sa stravuje, poradí ako správne pózovať a ukáže nové kozmetické vychytávky.

 

 

Robin Holzken

Pokiaľ Robin nepoznáte po mene, určite ste ju už videli na stránkach magazínov či v reklamných kampaniach. Na svojom kanáli sa sústreďuje na rôzne aspekty jej života, od modelingu až po súkromie. Vo videách vás naučí pózovať pred objektívom, ale vezme vás aj na fotenie či dovolenku. Ak vás zaujíma ako to prebieha na kastingoch a čo si každý deň oblieka, prezradí vám aj to.

 

 

Jessica Clements

Modelka veľkú časť svojich videí venuje svojmu každodennému životu, rutinám, ale aj praktickým veciam. Dovolí vám nahliadnuť do svojho jedálnička, tréningov, ale aj baliaceho procesu, keď sa chystá na dovolenku. Zoberie vás však aj na svoje cesty a môžete tak s ňou navštíviť Kóreu aj Írsko.

Obľúbená značka slnečných a dioptrických okuliarov, Quay, má za sebou niekoľko zaujímavých kolaborácií so známymi osobnosťami. Austrálska značka sa najnovšie spojila s modelkou Chrissy Teigen, ktorá s ňou navrhla líniu okuliarov.

 

chrissy

Najnovšie zo sekcie módaZuzana Stráská a jej svadba snov

Možno si poviete, že je to klišé, ale „svadba snov“ v prípade našej kolegyne Zuzky platí do bodky. Vizuálne aj atmosférou. Česká...


Trendy móda | 20.aug 2019

Ako sa fast fashion značky snažia byť ud...

O udržateľnosti a ekológii v súvislosti s módou sa dnes hovorí veľa. Tomuto trend preto museli skôr či neskôr podľahnúť aj fast fashion značky...


Trendy móda | 20.aug 2019

Power Couple: Oranžová & ružová

Oranžová zažila toto leto obrovský boom a ružová je stálicou v letnom šatníku. Avšak až teraz, na sklonku jesene, sa tieto dve...


Trendy móda | 20.aug 2019

Najpopulárnejšie značky sezóny

Ako dokáže niekto s istotou zhodnotiť, ktoré značky sú medzi zákazníkmi najobľúbenejšie? Sú za tým dáta. Nákupná platforma Lyst v...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Európske destinácie pre milovníkov vodný...

Ak opaľovanie nie je vaša predstava letnej dovolenky, ale skôr túžite po športovom vyžití, poradíme ...

Najlepšie plážové kluby na svete

Dobrodružná alebo pohodová dovolenka? Nech už je vaša preferencia akákoľvek, stavíme sa, že z č...

Cestovateľské aplikácie pre každý typ ce...

Každú sféru nášho života zasahujú technológie. Výnimkou nie je ani cestovanie, čo určite poznáme vše...