Podľa britských dizajnérov, ktorí nám predstavili svoje kolekcie na nedávnom Fashion Week-u, sa na jeseň budú nosiť nahé pery, nežne učesané vlasy a luxusne pôsobiace fólie namiesto očných tieňov. Pôjdete do toho?

Burberry: Sleek & simple

Úplne jednoducho na to išla značka Burberry, ktorá vyslala na mólo modelky s prirodzeným líčením a jemne upravenými vlasmi rozdelenými na dve rovnaké polovice rovnou cestičkou. Nahá pleť, jemne zvýraznené riasy stačili na to, aby dosiahli nežný, no moderný vzhľad.

lfw beauty licenie vlasy

Výrazné červené pery, zamotané vrkoče a kovové odlesky si nás podľa prestížnych módnych domov získajú nasledujúcu sezónu. Aké beauty trendy sa budú nosiť na jeseň a zimu?

Kobaltový pohľad

Na prehliadke Tadashi Shoji nám do oka padli výrazné, kobaltovo modré tiene, ktoré dokonale žiarili na každej farbe pokožky. Ľadová a pritom dobrodružná voľba.

beauty trendy nyfwTadashi Shoji FW20

Na Týždňoch módy je okrem módnych trendov vždy zaujímavé sledovať aj tie beauty trendy. Nás vždy zaujmú aj tie manikúrové. Pozrite sa s nami, ako si nechtový dizajn na sezónu jeseň/zima 20-21 predstavujú prestížne módne domy.

Monse: Bordové s kovovým detailom

Značka Monse stavila na temnú stránku bordovej, ktorú vyzdvihla vďaka menej tradičnej, matnej úprave. Nechty ozdobili ešte kovovými krúžkami, ktoré posunuli manikúru do veľmi tajomnej a punkovej sféry.

manikurove trendy nyfw

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 18.feb 2020

Beauty trendy z LFW FW20

Podľa britských dizajnérov, ktorí nám predstavili svoje kolekcie na nedávnom Fashion Week-u, sa na jeseň budú nosiť nahé pery, nežne...


Vyskúšajte 3 odtiene nefalšovanej krásy

Vonkajšia krása a mladosť sú to, o čo sa dnes snaží každá jedna žena, aj muž. Avšak zmenám súvisiacim s...


Líčenie | 13.feb 2020

Valentínska vizáž: Inšpirácia od svetový...

Každý si oslavu lásky predstavuje inak, pre niekoho to je chutná večera, niekto si vysníva exkluzívny pobyt pri Eiffelovke, iní...


Trendy krasa | 13.feb 2020

Beauty trendy z NYFW FW20

Výrazné červené pery, zamotané vrkoče a kovové odlesky si nás podľa prestížnych módnych domov získajú nasledujúcu sezónu. Aké beauty trendy sa...

 

envy inca inchi 2 300x300

 

envy inca inchi 2 300x300

banner.300x600 miluska

 

Naše tipy

Z móla na červený koberec

Vidieť jednotlivé dizajny na prehliadkovom móle je úplne iné, ako vidieť ich v skutočnom živote...

Najromantickejšie hotely na svete

Každému občas padne vhod vychutnať si dokonalú romantiku uprostred dokonalej prírody. Či už hľadáte ...

Šperkové trendy na jar

Pomaly, ale isto sa blíži jar, čo znamená, že postupne budeme zahadzovať zimné kúsky a nahradím...