Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Magazín

Vitajte na novom webe Top Fashion! Je pre nás ďalšou súčasťou novej kapitoly, ktorá značí po 10 rokoch fungovania kompletnú premenu.

Magazín

Vitajte na novom webe TOP FASHION!

Na niečo doposiaľ nepoznané a dúfame, že neustále lepšie a pokrokovejšie. Túto jeseň sme sa rozhodli stať vylepšeným konceptom, ktorý témy ako móda, dizajn, umenie, architektúra, krása a kultúra rozoberie naozaj do hĺbky, bude vám prinášať nielen to najaktuálnejšie, ale aj najhodnotnejšie a rovnako tomu bude odpovedať aj svojím dizajnom. Tešíme sa, že s nami túto cestu absolvujete.

Symbolicky sme hlavnú tému nášho výročného jesenného čísla zasvätili sile ženy - elementu, ktorý prelína ducha doby aj našu históriou. Na schopnosť žien prekonávať rozmanité prekážky, nech už je ich príbeh akýkoľvek, sme narážali opakovane celú našu existenciu. U dizajnérok, umelkýň, matiek, vedkýň, aktivistiek, političiek… Dnes oslavujeme 10 rokov a v súčasných podmienkach je táto téma pálčivejšia ako kedykoľvek predým. Ženy sú stále politickou problematikou, ľudsko-právnou otázkou aj kontroverznou témou. A sú aj hybnou silou za úspešnými projektami, ktorých snáď bude počas ďalších desiatich rokov pribúdať. S desiatkou inšpiratívnych žien z našich končín sme preto prebrali široké spektrum tém, ktoré reflektujú svet. Okrem toho sme sa rozhodli aktualizovať identitu a predstaviť sa v novej podobe, ktorá korešponduje s aktuálnym vizuálnym kódom aj naším vlastným nastavením. Užiť si ju môžete dokonca aj v rozšírenej verzii pomocou AR aplikácie.

A finálne, reflektovali sme a spomínali v spoločnosti talentovaných tvorcov, ktorí s nami posledných 10 rokov kreovali Top Fashion. Napríklad aj s našimi múzami, ktoré nájdete na titulke. Ďalšiu, limitovanú edíciu sme vytvorili v spolupráci s Janou Farmanovou, umelkyňou, ktorá v našich očiach dokonale podtrháva ženský princíp a dušu.

Dúfame, že si naše špeciálne vydanie užijete a stanete sa tak súčasťou narodeninovej oslavy Top Fashion.

Ďakujeme, že ste s nami už 10 rokov. Každá je krásna, každá taká iná a my im jednoducho nevieme odolať. Naše múzy. ❤️

MUSES - Spoznajte príbehy inšpiratívnych Sloveniek a Češiek, ktoré nám porozprávali o vede, aktivizme, politike a ďalších aktuálnych témach.

V SOULADU S ČASEM - Je vlastně anti-aging správné slovo?

BEAUTY INTERVIEW - Nigma Talib je naturopatkou, ku ktorej si po rady chodí aj Rosie Huntington Whiteley. V rozhovore nám povedala o tom, čo pre ňu znamená holistický prístup ku kráse.

DUŠA UKRYTÁ V TEXTÚRACH - Časti interiéru by mali so sebou komunikovať a byť prepojené. Tak, ako je to v dome od filipínskeho štúdia PUNTOFILIPINO.

Celoročná dávka módy, umenia a krásy + MALINNA° ako darček

Objednajte si alebo podarujte ročné predplatné magazínu TOP FASHION, ktoré obsahuje 4 čísla (jar, leto, jeseň a zima) za cenu 25 €/659 Kč. Ako bonus vám k nemu pribalíme exkluzívny darček – MALINNA° Elixir Rosemary v hodnote 65 €/1 657 Kč.

MALINNA° Elixir Rosemary

Tento tekutý výživový doplnok obsahuje kľúčové nutričné prvky nevyhnutné na obnovu buniek, tkanív, funkciu orgánov a telesných systémov. Je obohatený o tekvicový olej, rascový olej, konopný olej a extrakt z konope s obsahom CBD, vďaka čomu má pozitívny vplyv na tráviaci trakt a nervovú sústavu. Ako si objednať predplatné? Predplatné magazínu TOP FASHION si jednoducho a pohodlne objednáte ONLINE.

Stačí kliknúť na KÚPIŤ PREDPLATNÉ!

Nové číslo magazínu TOP FASHION môžete mať navyše vždy poruke vďaka digitálnemu vydaniu na floowie.com.

Predchádzajúce čísla