Každé ročné obdobie máme spojené s inými farbami. Zatiaľ čo leto patrí pastelom či neónovým farbám, na jeseň sa väčšina z nás už vracia ku prírodným tónom alebo hlbším odtieňom. Ako to vyzerá v manikúrových trendoch? Ktoré ovládnu jesennú sezónu?

Čokoládová

Hnedá je jednou z najzákladnejších jesenných farieb, ktorá sa veľmi jednoducho nosí. Avšak v prípade manikúry nie je vôbec taká bežná. Na rukách však pôsobí veľmi elegantne a sofistikovane. Je vhodnou alternatívou pre milovníčky nude manikúry.

jesenná manikúra jesenné nechty nechtový dizajn inšpirácia trendy@staticnailsofficial

Pekne upravené nechty by mali byť základom starostlivosti nielen žien, ale aj mužov. Avšak nie všetkým nám boli dopriate zdravé, pevné nechty. Avšak aj bez ohľadu na ich kvalitu si z nich doma môžete vypestovať zdravú a krásnu verziu.

 

manikúra nechty domáca starostlivosť úprava nechtov doma domáca manikúra@betina_goldstein

Inšpiráciu na líčenie často nájdeme na Instagrame, kde nás svetoví vizážisti pravidelne zásobujú kreatívnymi lookmi. Rovnako to je aj v prípade letného líčenia. Svetoví vizážisti si zakladajú na jednoduchosti, prirodzenosti, ale aj na kreativite.

 

Kreatívne linky

Linky sú obľúbenou voľbou na vytvorenie femme fatale looku, avšak letná verzia môže byť aj kreatívnejšia. Pokiaľ máte aplikáciu linky v ruke, určite vyskúšajte kreatívnejšie formy, ktoré okamžite premenia váš look. K takejto linke už stačia iba nude pery a pekne upravené obočie.

letné líčenie letný make up letná vizáž krása@nikki_makeup

Najnovšie zo sekcie krásaEMMA DROBNÁ X ENVY THERAPY: „NÁPLASTI NA...

Dress code v pastelových barvách, příjemná atmosféra, růžové šampaňské a nezaměnitelný hlas zpěvačky Emmy Drobné. Takový byl pražský event kosmetické značky...


KAROLÍNA KURKOVÁ X ENVY THERAPY: „KONEČN...

Když zavítá topmodelka Karolína Kurková z Miami do Čech, vždy je to velká událost a většinou ji potkáme jen na těch...


NATÁLIE SELVEKOVÁ X ENVY THERAPY: „DŮKLA...

Zakladatelka značky Envy Therapy Natálie Selveková uspořádala v Praze minulý týden jeden z nejhezčích eventů sezóny, a to při příležitosti uvedení značky...


DOMINIKA CIBULKOVÁ X ENVY THERAPY: „PÉČI...

Bývalá profesionální tenistka Dominika Cibulková patří mezi ambasadorky značky Envy Therapy, a tak nesměla chybět ani na speciálním eventu při...

YR2109 AK 31 SK trees banners 300x300 

300x600 GOLD SK

 

Naše tipy

Farby do prechodného počasia

Prechodné obdobie medzi letom a jeseňou, kedy to nevyzerá ani na jednu sezónu, je ideálne na prepája...

Travel Stories s Bé Hà Nguyen

Sympatická Youtuberka Bé Hà je stelesnením pozitívnej energie, ktorú šíri prostredníctvom svojho You...

3 must-have kúsky do prechodného počasia

Koniec leta je pomaly tu a počasie si z nás v tomto období navyše zvykne aj poriadne strieľať. Vonku...