Mnohé z nás sa líčenia pier počas doby nosenia rúšok vzdali. My však nevidíme dôvod v tom, prestať ich používať, pokojne aj v domácom prostredí, kedy rúška skladáme. Vybrali sme pre vás 5 krásnych farieb, ktoré vás naladia na prichádzajúcu jar a pomôžu vám cítiť sa upravene aj počas home office.

Takmer hnedá

Kto by povedal, že hnedá na perách môže pôsobiť takto chic? Základom je samozrejme výber toho správneho odtieňa, ktorý sa bude hodiť vašej pleti. Hnedá s červenými či bordovými podtónmi by však mala byť stávka na istotu pre väčšinu z nás.

must have rúže na jar líčenie trendy inšpirácia@xbibigul

 

 

Náš tip:

Charlotte Tilbury Matte Revolution Lipstick So 90sCharlotte Tilbury Matte Revolution, odtieň So 90s

 

 

 

Tlmená bordová

Skvelou alternatívou ak si nie ste istí hnedou, je tlmený odtieň bordovej. Má v sebe silný zimný nádych, no vďaka svojej tlmenosti je plne využiteľná aj na jar. Pôsobí veľmi elegantne a pritom je univerzálna a nadčasová. Skúste ju po línii pier trochu rozmazať, aby ste dosiahli „pobozkaný“ look.

babba@babba 

Náš tip:

 

Rouge Hermes Satin lipstick Rouge HRouge Hermés Satin lipstick, odtieň Rouge H

 

 

Vysoký lesk

Výrazné lesky na pery, ktoré sme milovali na začiatku milénia, sú takisto späť. Nosia sa samostatne na nahých, nenalíčených perách, no pokojne ho môžete použiť ako vrchnú vrstvu na akýkoľvek rúž. Krásne vynikne napríklad na svetlej ružovej aj nude tónoch.

annasarlvit@annasarlvit 

Náš tip:

Collagen Lip Bath Gloss CHARLOTTE TILBURYCharlotte Tiblury Collagen Lip Bath Gloss, odtieň Refresh Rose

 

 

Náznak oranžovej

Zaujímavá, odvážna a šťavnatá alternatíva ku obľúbenému červenému rúžu môže byť oranžová. Vďaka širokému spektru možných odtieňov si každý nájdete to, čo mu najviac vyhovuje. Koralová vám pripomenie leto, zatiaľ čo oranžová s náznakom červenej bude pôsobiť retro a chic. Terakota je skvelou, univerzálnou voľbou pre všetkých.

allisonmcnamara@allisonmcnamara

 

Náš tip:

Tom Ford Lip Color Lipstick ContemptTom Ford Lip Color Lipstick, odtieň Contempt

 

 

Baby pink

Svetloružová alebo baby pink, je ideálna pre všetkých, ktorí hľadajú niečo, čo sa hodí na každodenné používanie a je to viac-menej stávka na istotu. Využiť sa dá celoročne a nezáleží ani na tom, či zvolíte matnú alebo lesklú verziu. Pastelové odtiene pôsobia navyše jarne a mladistvo.

claire most@claire_most

 

Náš tip:

MAC Cremesheen Lipstick Peach BlossomMAC Cremesheen Lipstick, odtieň Peach Blossom

 

Foto: Instagram, archív značiek

 

Najnovšie zo sekcie krásaGrécka prírodná kozmetika OLIVIA s dlhor...

Stráne na gréckych pastvinách s radmi olivovníkov, zaliate slnkom, v pozadí s tyrkysovou hladinou mora, ktorú cítiť v každom nádychu...


Líčenie | 25.feb 2021

Nájdite dokonalý rúž s aplikáciou Lipsca...

Kozmetické značky sa čoraz častejšie utiekajú do sveta technológií, ktorých pomoc využívajú na zlepšovanie svojej ponuky aj samotného výberu. Značka...


Správne zvolený pleťový peeling dokáže h...

28 dní. Presne toľko času potrebuje naša pokožka na svoju regeneráciu. Ak jej chcete s procesom obnovy trochu pomôcť, siahnite...


Vlasy | 24.feb 2021

Účesy, s ktorými omladnete

Krása je odrazom nášho vnútorného nastavenia, sebavedomia a vyrovnanosti. Napriek tomu sa mnohé z nás upínajú na mladosť ako synonymum...


Naše tipy

Interiérové trendy podľa módnych ikon

Móda a interiérový dizajn majú k sebe veľmi blízko, no napriek tomu nie je veľa z nás...

Must-have farby rúžov na jar

Mnohé z nás sa líčenia pier počas doby nosenia rúšok vzdali. My však nevidíme dôvod v tom...

Beauty Test: Top 10 pro dokonalé obočí

Líčení očí lze považovat za skutečně dokončené až po učesání, zvýraznění a fixaci obočí. Vybrali jsm...