Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 7. marec 2024

Top momenty z Kérastase Première Event

Magazín Top Fashion bol súčasťou nezabudnuteľného press tripu, ktorý sa pod taktovkou značky Kérastase konal v Budapešti. Zažili sme dva dni plné oddychu, wellness, kultúry a spojenia ženskej sily.

Top momenty z Kérastase Première Event

Keď k nám do redakcie prišla pozvánka na exkluzívny Kérastase Première Event v Budapešti, tušili sme, že to bude výnimočná skúsenosť. Z pracovnej cesty sa nakoniec vykľul zážitok, na ktorý len tak nezabudneme.

Predstavenie novej vlasovej rady

Na exkluzívny event boli okrem magazínu Top Fashion pozvané ambasádorky Kérastase Club pre Slovensko, Česko a Maďarsko. Medzi pozvanými influencerkami nechýbala Karolína Chomisteková, Ema Müller či Zuzana Záhorová. Zahájenie programu odštartovalo predstavenie novej vlasovej rady Première, ktorá je zásadným medzníkom značky pre rok 2024. Launch sa odohrával vo Wow Suite, jednom z najluxusnejších apartmánov v Budapešti s výhľadom priamo na Operu. Po zoznámení s novou vlasovou líniou, ktorá obnovuje pôvodnú kvalitu vlasov, nasledovala večera v reštaurácii hotela W Budapest, v ktorom sme boli počas celého press tripu ubytovaní.

Salónny rituál Première

Poobede sme mali možnosť na vlastnej koži vyskúšať nový salónny rituál Première, ktorý dokáže odstrániť nežiaduce nánosy vápnika a prebudiť vnútornú silu vlasov. Výsledkom boli skutočne krásne, zdravé a lesklé vlasy- dokonalo pripravené na nasledujúci program.

Premiéra v štátnej opere

Kérastase eventy sú vždy plné zážitkov, prekvapení a prepracované do najmenších detailov. Inak tomu nebolo ani tento krát. Po profesionálnom vlasovom ošetrení v salóne nasledovala v našom programe premiéra v štátnej maďarskej opere. Zo súkromnej lóže sme si vychutnali ikonické operné predstavenie Piková dáma od Piotra Iľjiča Čajkovského. Magický zážitok umocnila posledná spoločná Gala večera.

Ďakujeme celému tímu Kérastase za pozvanie na event, z ktorého si opäť odnášame TOP zážitky.

    3671

    Súvisiace články