Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 21. november 2022 / PR

Jeseň a vlasy - úhlavní nepriatelia?

Okrem toho, že naše vlasy slúžia ako ochrana pokožky hlavy, sú pre ženu aj zdrojom sebavedomia.

Jeseň a vlasy - úhlavní nepriatelia?

Chladné dni však so sebou prinášajú aj nepríjemný jav, proti ktorému každú jesennú sezónu bojuje nejedna z nás - vypadávanie vlasov. Prečo je tomu počas tohto obdobia tak? A vieme tomu predchádzať?

Nešťastná kombinácia

Verili by ste, že práve jesenné a jarné teploty sú pre vlasy najnebezpečnejšie? Prechodné obdobia spúšťajú pokojovú fázu, a keďže je folikul po prehnaných teplotách oslabený, vlas začína vypadávať jednoduchšie.

Poveternostné podmienky, teplotné výkyvy a znížený prísun denného svetla – to všetko vplýva negatívne na zdravie vašich vlasov a pokožky. Výkyvy teplôt vlasy vysušujú, ulamujú, oslabujú vlasové korienky a tým prospievajú aj k zvýšenému vypadávaniu. Pokiaľ by ste spozorovali väčšiu stratu vlasov vo forme vypadávajúcich chumáčikov vlasov až vytvárajúcich sa lysín, mohol by stáť za problémom vypadávajúcich vlasov aj vážnejší zdravotný problém. Ak je príčinou jesenné obdobie, stačí šetrné fénovanie a česanie vlasov. Veľmi dôležité je zaradiť do každodennej rutiny dávku vitamínov dôležitých pre rast a výživu.

Povedzte STOP!

Síce sa jesenné vypadávanie vlasov môže javiť ako prirodzené, určite to so svojou korunou krásy nevzdajte. Súčasný trh poskytuje riešenie - vitamínové doplnky výživy, v hlavnej úlohe s Biotínom. V dvoch gumíkoch Healthy Hair od Bloom Hair sa nachádza až 5 mg biotínu, ktorý predstavuje viac ako 10 000% RVH za deň.

Trojmesačná dávka obsahuje 180 gumíkov v tvare jednorožca.
Trojmesačná dávka obsahuje 180 gumíkov v tvare jednorožca.

Biotín je presne ten vitamín, ktorý stavia vlas zvnútra, dodáva mu silu a zabraňuje jeho vypadnutiu. Aby mohli v našom tele zohrávať jednotlivé vitamíny a stopové prvky svoju úlohu, často potrebujú byť v určitých kombináciách. Jednou z kľúčových zložiek je aj prítomnosť vitamínu C, ktorý zvyšuje vstrebateľnosť kolagénu a je navyše silným antioxidantom.

Posilnené zloženie Bloom Hair kapsúl je okrem toho obohatené o kyselinu hyaulurónovú - a jej schopnosť viazať na seba vodu ocení nielen váš vlas, ale aj pokožka hlavy. Pozitívne pôsobí na obnovu štruktúry pokožky a okolia vlasového folikulu, vlas hydratuje a dodáva mu celkovú sviežosť.

Keď sa veda a overené výsledky spoja v jedno, vznikne produkt, ktorý vašim vlasom aj po náročných mesiacoch opäť vdýchne život.
    172

    Súvisiace články