Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 14. marec 2024

Naše čitateľky tvárami kampane Première

V redakcii magazínu pravidelne testujeme novinky zo sveta krásy. Nedávno sme dali šancu vyskúšať rad vlasovej kozmetiky aj trom čitateľkám. Okrem testovania nového salónneho rituálu Première od Kérastase sa stali tvárou našej kampane a na vlastnej koži si vyskúšali, aké je to stáť pred objektívom a pracovať s tímom Top Fashion.

Naše čitateľky tvárami kampane Première

Do našej TOP beauty výzvy sa na webe top-fashion.sk zaregistrovalo viac ako 700 čitateliek, medzi ktorými bolo nespočetné množstvo krásnych a zaujímavých žien, súčasťou testovania novej vlasovej línie sa však mohli stať len tri z vás. Hľadali sme dievčatá, ktoré bojujú s poškodenými vlasmi a túžia po obnovení pôvodnej kvality vlasov. Naše výherkyne Mirka, Julka a Kristína nás zaujali jedinečným vzhľadom, rôznorodými typmi vlasov a spoločne vytvárali dokonalú vizuálnu symbiózu.

Prebuďte svoju vnútornú silu

Ranný calltime privítal tváre kampane v slnečnom štúdiu, kde sa už pripravoval set dizajn scény, make-up a jednotlivé looky na styling. Nasledovalo stretnutie s PRO ambasádormi a kaderníkmi Kérastase. Tí dievčatám podľa typu vlasov aplikovali nové salónne ošetrenie Première, ktoré obnovuje až 99 % pôvodnej sily vlasov, oboznámili ich so správnou vlasovou starostlivosťou a vykúzlili im finálny účes.

Obnovujúca vlasová starostlivosť s dvojitým účinkom

Nová vlasová starostlivosť Première zbavuje vlasy prebytočného vápnika, ktorý spôsobuje lámavosť a obnovuje poškodené keratínové väzby. „Rada Première je výnimočná tým, že dokáže z vlasov už po prvom použití odstrániť nánosy vápnika a robí vlasy odolnejšími. Ďalším benefitom je, že zamedzuje lámaniu a štiepeniu koncov a posilňuje vlas zvnútra,“ približuje hairstylita Jakub Michelčík zo salónu Jacob hair Atelier.

Salónny rituál Première na mieru

„Našej víťazke Kristínke sme sa vlasy naniesli na mieru zvolené produkty, keďže má farbené a prirodzene vlnité vlasy, čo znamená, že sú výrazne suchšie. Prvým krokom salónneho rituálu na mieru bola predšampónová starostlivosť, v druhom kroku som na vlasy naniesol šampón Première, v ďalšom kroku obnovujúci koncentrát, na ktorý sme následne navrstvili hĺbkovú masku,“ priblížil PRO ambasádor Kérastase.

„Po dôkladnej diagnostike vlasov som zistil, že boli zanesené vápnikom, ktorý pre nás nie je žiaduci, a preto sme zvolili salónne ošetrenie Première.“

PRED A PO:

Pred salónnym ošetrením Première
Pred salónnym ošetrením Première
Po salónnom ošetrení Première
Po salónnom ošetrení Première

Vysoko účinné receptúry

Tajomstvo prelomových účinkov produktov radu Première spočíva v synergickom pôsobení kyseliny citrónovej odstraňujúcej vápnik a regeneračného účinku glycínu v kombinácii s 8 % koncentráciou kyselín spolu s peptidmi, ktoré uzatvárajú povrch vlasového vlákna.

„Čitateľke Mirke sme sa vlasy naniesli salónny rituál, ktorá pozostával z rovnakých krokov- predšampónovej starostlivosti, šampónu, obnovujúceho koncentrátu a masky. Po opláchnutí a rozčesaní vlasov som použila termo ochranu a na vyfénované suché vlasy naniesla olej, ktorý krásne zacelí končeky,“ uviedla PRO ambásadorka Kérastase Blažena Blažeková zo salónu BIBI CHIC.

„Mirka má prirodzene nefarbené a vlnité vlasy, ktoré sú miestami krepovité. Spozorovala som na nich nesprávne zaobchádzanie a svoju rolu v tomto prípade zohrávajú aj vonkajšie vplyvy, ktoré dokážu vlas vysušiť a poškodiť. Salónny rituál Première viditeľne obnovil a spevnil vlas a zanechal ho zdravý a lesklý,“ dodala hairstylistka.

PRED A PO:

Pred salónnym ošetrením Première
Pred salónnym ošetrením Première
Po salónnom ošetrení Première
Po salónnom ošetrení Première

Natáčanie a fotenie kampane sa nieslo nielen v duchu luxusných vlasových ošetrení, ale aj dobrej atmosféry. Základom úspechu bol aj v tomto prípade profesionálny tím ľudí. „Pre mňa to bola premiéra, keďže prvýkrát pracujem s čitateľkami a musím povedať, že dievčatá aj celý tím boli skvelý a teším sa na výsledok,“ zdieľala nadšenie Blažena Blažeková zo salónu BIBI CHIC.

Tváre kampaňe

Príjemným prekvapením boli naše tri výherkyne, ktoré nám do štúdia priniesli slnko a poriadnu dávku energie. Každá z nich bola iná, jedinečne krásna a na záberoch doslova zažiarili. Zaujímalo nás, prečo sa rozhodli zapojiť do TOP beauty výzvy. „Ja som si tento rok dala jediné predsavzatie, že sa konečne začnem starať o svoje vlasy a nájdem pre nich tie správne produkty, keďže ich mám kučeravé a krepovité. Keď som na instagrame magazínu Top Fashion natrafila na video pozvánku, tak som neváhala, prihlásila sa a vyšlo to,“ prezradila s úsmevom čitateľka Mirka.

PRED A PO:

Pred salónnym ošetrením Première
Pred salónnym ošetrením Première
Po salónnom ošetrení Première
Po salónnom ošetrení Première

„Dnešný deň som si maximálne užila. Mali sme okolo seba skvelý tím ľudí a okrem toho sme mali možnosť vyskúšať nový rad od Kérastase,“ dodala na záver čitateľka Kristína, ktorá si spolu s ostatnými výherkyňami súťaže odniesla nielen nové zážitky, ale aj vlasové produkty na domácu starostlivosť.

Foto : Maria Hason
    4140

    Súvisiace články