Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 9. máj 2022 / PR

V súlade s prírodou

Má vlastný salón a klientkám ponúka regeneračné a relaxačné služby. Miroslava Adamcová Galabová spolupracuje so značkou Authentic Beauty Concept a nás prevádza svojou filozofiou starostlivosti o vlasy.

V súlade s prírodou

Zastávate pozíciu odborného technológa pre Authentic Beauty Concept. Ako ste sa k značke dostali?

S firmou Henkel spolupracujem dlhodobo, oslovili ma s novou vegánskou značkou. Po vyskúšaní produktov som bola nadšená a moje nadšenie trvá.

Čo Vás na Authentic Beauty Concept oslovilo?

Čisté ingrediencie produktov bez silikónov, parabénov a sulfátov. Zamilovala som sa do práce so všetkými radmi Authetic Beauty Concept.

Je pre Vás dôležitá udržateľnosť?

Áno, je nevyhnutná. Udržateľnosť beriem ako záväzok nás všetkých, zodpovednosť za svoje konanie s dopadom na zdravie planéty.

Aké produkty odporúčate svojim klientom?

Volím individuálny prístup v každom odporúčaní, klientky počúvam srdcom. Absolútnym základom je mať doma produkt na umývanie vlasov, kondicionér a produkty na styling. Ďalej môžeme sortiment rozširovať napríklad o masku na vlasy alebo toaletnú vodu na telo aj vlasy. Ponuka Authentic Beauty Concept je krásne rôznorodá.

Novinky vegánskej vlasovej kozmetiky Authentic Beauty Concept 
Novinky vegánskej vlasovej kozmetiky Authentic Beauty Concept 

Nový Bare Cleanser s extraktom zo Spiruliny je vhodný aj pre alergikov. Stretávate sa s podráždenou pokožkou hlavy často?

S alergiami aj s podráždenou pokožkou sa v salóne stretávam podstatne častejsie ako kedykoľvek predtým. Každá žena túži mať zdravé vlasy a zdravá a čistá pokožka hlavy je základ.

Je pre zdravú pokožku hlavy dôležitá aj strava?

Tak ako pri každodennom živote v rovnováhe, áno. Veľmi záleží na pôvode potravín.

Čo Vás zaujalo na zložení nových produktov Authentic Beauty Concept?

Sú plné vitaminov a minerálov. Hydratujú, detoxikujú a výživujú pokožku a vlasy. Je pre mňa dôležité, že výťažky sú vegánskeho pôvodu. Považujem to za kľúč ku zdraviu.

Aký trend v oblasti starostlivosti o vlasy Vás naposledy inšpiroval?

Mám veľmi rada procedúry zamerané na zdravie vlasov a vlasovej pokožky. Vždy ma táto téma zaujímala a chcela som práve v tejto oblasti ponúkať viac služieb. Klientkám chcem poskytnúť čas na oddych, regeneráciu vlasovej pokožky, vlasov a vo veľkej miere tým priamo pôsobiť aj na vnútro človeka. Výborné výsledky má novinka Detoxikačné bahno s Vyrovnávacím elixírom, nanáša sa na umyté rozčesané vlasy.

Detoxikačné bahno pre pokožku hlavy
Detoxikačné bahno pre pokožku hlavy
Vyrovnávajúci elixír
Vyrovnávajúci elixír
Zamiešanie bahna s elixírom a vodou
Zamiešanie bahna s elixírom a vodou

Osobne rada používam neparfumovaný Bare Šampón s extraktom zo spiruliny a ERCAF certifikátom. Detoxikačné bahno sa v rovnakom pomere zmieša s Vyrovnávacím elixírom a vodou a nechá sa pôsobiť približne desať minút. Memento detoxikuje pokožku hlavy a dodáva jej vitamín C.

Bare šampón
Bare šampón
Detoxikačné bahno
Detoxikačné bahno
Detoxikácia vlasovej pokožky
Detoxikácia vlasovej pokožky

Svoj salón ste navrhli s dôrazom na prírodu a pokoj. Vnímate svoje povolanie ako istú formu terapie?

V Salóne som ako doma. Je úžasné mať po viac ako dvadsať rokoch prácu, ktorú robím srdcom, rukami a s nadšením. Ak sa týmto stáva moje povolanie pre klientky terapiou, som o to vďačnejšia.

Zaujímate sa o psychológiu a emocionálnu inteligenciu, Aké knihy z tejto oblasti by ste odporúčali?

Pre naše remeslo je to dôležitá súčasť tvorivej práce s ľuďmi. Osobne ma zaujíma oblasť práce na sebe. Chcem porozumieť ľuďom, obzvlášť deťom. Odporúčam knihy Emočný kód a Päť jazykov lásky pre deti.

Miroslava Adamcová Gubová vás prevedie svojou filozofiou starostlivosti o vlasy v spolupráci s vegánskymi produktmi vlasovej kozmetiky Authentic Beauty Concept:

    1086

    Súvisiace články