Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 11. október 2022 / PR

_Starostlivosť pre blond vlasy Cool Glow

Cesta k autentickej kráse začína v prírode a jej daroch. Jedným z nich sa nechala inšpirovať aj holistická značka vlasovej kozmetiky Authentic Beauty Concept, ktorá uviedla na trh prvý vegánsky šampón pre zvýraznenie studených tónov.

_Starostlivosť pre blond vlasy Cool Glow

Vlasy namáhané letom

Authentic Beauty Concept chápe túžbe udržať si krásnu, sviežu blond farbu, ktorá vyzerá žiarivo a zdravo tak dlho, ako je to možné. Nepriaznivé vonkajšie faktory a vlasy namáhané po lete však často vedú k ich nežiadúcim teplým odtieňom. Prémiová značka vytvorená jedinečným tímom kaderníkov, vyvinula výživný fialovo pigmentovaný šampón, ktorý pôsobí proti žltým tónom a neutralizuje ich. Cool Glow Cleanser je ideálny pre všetky typy blond vlasov na domácu aj profesionálnu starostlivosť.

Cool Glow Cleanser
Cool Glow Cleanser

Ingrediencie z prírody

Nový čistiaci šampón je bohatý na starostlivo vybrané ingrediencie, vrátane výťažkov z jedinečne zafarbených fialových sladkých zemiakov. Novinka od Authentic Beauty Concept povzbudzuje chladivé tóny prostredníctvom silných fialových pigmentov. Výživný pigmentovaný šampón bez suflátov a silikónov zachová prirodzené blond, farbené či šedivé vlasy– osviežené, hydratované a silné.

Glow

Nový čistiaci šampón sa pripája k obľúbenému radu „Glow“ špeciálne vyvinutému na zvýšenie prirodzeného lesku a starostlivosti o farbené vlasy. Produkty z línie Glow v sebe nesú lahodnú vôňu a mimoriadne zmyselný podpis založený na akorde bohatých, korenistých, sušených plodov ako sú tóny datle a škorice. Extrakt z fialových sladkých zemiakov sa používa pre upokojujúce účinky a vysoký obsah antioxidantov, o ktorých je známe, že znižujú zápal.

TOP plusy:

 • Výživná čistiaca formulácia
 • Neutralizácia žltých tónov
 • Prirodzený lesk vlasov
 • Vegánsky produkt
 • Bez suflátov a silikónov
 • Vhodné pre všetky typy blond vlasov
 • Na použitie doma aj v salóne
  991

  Súvisiace články