Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 27. február 2024

TOP účesy z týždňa módy v Londýne

Týždeň módy v Londýne je za nami a magazín Top Fashion sa spätne obzerá na najlepšie vlasové looky priamo z prehliadkových mól. Súčasťou LFW 2024 bola aj tento rok prémiová vlasová kozmetika Authentic Beauty Concept s novou globálnou ambásadorkou Anna Cofone, ktorá na jednotlivé prehliadky vytvorila odvážne účesy.

TOP účesy z týždňa módy v Londýne

Fashion week je vždy plný novej inšpirácie zo sveta módy a krásy. V redakcii magazínu si radi posvietime na najnovšie trendy módnych značiek, horúce novinky v líčení a v neposlednom rade účesy, ktoré sa budú nosiť nadchádzajúcu sezónu. Tento krát sme sa nechali inšpirovať lookmi priamo od profesionálnej hairstylistiky z Authentic Beauty Concept, ktorá sa podieľala na príprave účesov na týždni módy v Londýne. Pripravte sa na TOP vlasové momenty určujúce trendy!

Minimalizmus na Holzweiler Show

Elegancia bez námahy. Aj tak by sa dal opísať vlasový styling na prehliadke Holzweiler pre sezónu jeseň 2024. Kreatívna ambasádroka využila výber produktov Authentic Beauty Concept na vytvorenie účesov, ktoré odzrkadľujú mladistvú a sebavedomú podstatu kolekcie. Partnerstvo zdôraznilo filozofiu značky oslavovať individuálnu prirodzenú krásu s nízkymi minimalistickými chvostmi, ktoré vyžarujú zmysel pre nenápadnú eleganciu ako kľúčový vzhľad.

Spojenie hairstylingu a módy s prirodzeným pôvabom

Účesy boli dosiahnuté s použitím vybraných produktov Authentic Beauty Concept vrátane ľahkého krému na ruky a vlasy, výživného tekutého oleja, hydratačného vyhladzujúceho séra, hydratačného sprejového kondicionéru, pracovného laku na vlasy a tuhej pomády.

Elegantný protipól na Roksanda Show

V spolupráci s Roksandou Cofone predstavila Anna sériu vlasových lookov, ktoré poskytli elegantný kontrapunkt k bohatým textúram a prepracovaným dizajnom kolekcie. Vlasový styling, inšpirovaný dynamickým svetom tapisérií od Le Corbusiera, zdôraznil uhladenosť s jedinečnými akcentmi, čím ukázal kreatívny potenciál, ktorý je súčasťou produktového radu Authentic Beauty Concept.

Harmónia produktov

Trio vlasových vzhľadov, z ktorých každý sa odlišoval svojim prevedením, predviedlo všestrannosť a výkon produktov Authentic Beauty Concept. Použitý bol primer, hydratačný kondicionér v spreji, lak na vlasy, olejový fluid, pomáda aj ľahký krém na ruky a vlasy. Tieto produkty fungovali harmonicky, aby vytvorili základy bezchybnej uhladenosti, ktoré odzrkadľovali umelecké inšpirácie kolekcie.

Inkuzivita na Sinead O´Dwyer Show

Show Sinéad O’Dwyer znamenala bezprecedentný krok smerom k inkluzívnosti a dostupnosti v rámci módneho a kozmetického priemyslu. Vízia vlasového vzhľadu Cofone, inšpirovaná silnou ženou 80-tych rokov, dokonale dopĺňala témy kolekcie, ktorými boli sebavedomie, identita a autenticita.

Vytvorenie vzhľadu

Použitý bol primer pri korienkoch a hydratačným sprejový kondicionér v stredných dĺžkach a koncoch. V ďalšom kroku sa na vlasy naniesla Amplify pena a fluidný olej na ochranu pred vlhkosťou a teplom. Objem bol vytvorený kefou a hladkosť bola dosiahnutá pomocou okrúhlej kefy so štetinami. Silueta bola zvýraznená textúrovacím sprejom Airy a kombinácia ľahkého krému s tuhou pomádou poskytla hladký povrch. Vzhľad bol dokončený lakom na vlasy Strong Hold pre trvalú fixáciu.

Futuristická vízia na Chet Lo's FW24 Show

Kolaborácia medzi Annou Cofone a Chet Lo pre kolekciu jeseň/zima 2024 bola vrcholom londýnskeho týždňa módy. Cofone vytvorila tri futuristické účesy, ktoré hladko ladili s témou kolekcie – moderným brnením a odolnosťou, demonštrujúc tak všestrannosť a výkon produktov Authentic Beauty Concept. Od elegantných tvarov Helmut zdobených striebornými listami až po dramatické hroty, bol každý vzhľad odvážnym vyhlásením umenia a inovácie.

Vytváranie vízie

Realizácia lookov počnúc bezchybným základom s použitím primeru a hydratačnému kondicionéru v spreji až po tvarovanie vlasov pomocou kondicionéru Amplify laku na vlasy. Fúzia ľahkého krému na ruky a vlasy s tuhou pomádou poskytla záverečné úpravy, vďaka ktorým si každý vzhľad nielen udržal svoj tvar počas celej show, ale odrážal vysoký lesk, ktorý rezonoval s futuristickou témou kolekcie.

    1537

    Súvisiace články