Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 26. január 2024 / PR

Otestuj novú líniu Kérastase a staň sa tvárou našej kampane

V redakcii magazínu Top Fashion pravidelne testujeme novinky zo sveta krásy. Teraz dáme šancu vyskúšať novinky vlasovej kozmetiky trom z vás. Okrem testovania nového radu Première od Kérastase sa stanete aj tvárou našej video kampane.

Otestuj novú líniu Kérastase a staň sa tvárou našej kampane

Do nášho pripravovaného projektu hľadáme dievčatá, ktoré bojujú s poškodenými vlasmi a túžia po obnovení pôvodnej kvality vlasov. Zaujala vás ponuka a chceli by ste sa stať súčasťou testovania novej línie od Kérastase? Stačí sa zaregistrovať do nášho TOP Beauty testu a vyplniť formulár. Tri vybrané čitateľky budú medzi prvými, ktoré dostanú príležitosť otestovať nové produkty Première, stanú sa súčasťou natáčania video kampane a objavia sa v printovom vydaní magazínu Top Fashion Season_01.

Prebuďte svoju vnútornú silu

Nový rad Première je ideálnym vyjadrením myšlienky využitia osobnej vnútornej sily, ktorú značka vždy zastávala. Posolstvo „prebuďte svoju vnútornú silu“ sa preto netýka len vzhľadu a kvality vlasov, je pozvánkou objaviť nekonečný potenciál sily v profesionálnom aj osobnom živote.

Obnovenie pôvodnej kvality vlasov

Rad Première obsahuje tú najvyššiu koncentráciu čistých kyselín a využíva ju na odstraňovanie usadenín vápnika z vlasových vlákien a na obnovenie ich pôvodnej kvality. Tajomstvo prelomových účinkov produktov spočíva v synergickom pôsobení kyseliny citrónovej odstraňujúcej vápnik a regeneračného účinku glycínu v kombinácii s 8 % koncentráciou kyselín spolu s peptidmi, ktoré uzatvárajú povrch vlasového vlákna.

TOP Beauty Test

Rady by ste vyskúšali nový rad od Kérastase, obnovili pôvodnú kvalitu vašich vlasov a zažiarili vo video kampani magazínu Top Fashion? Ak je pre vás prirodzené vystupovať pred kamerou a chceli by ste medzi prvými otestovať nový rad Première, zapojte sa do nášho TOP Beauty Testu a vyplňte formulár Top Fashion x Kérastase.

    7732

    Súvisiace články