Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 15. január 2024 / PR

Vyživujúci vlasový rituál pre suché vlasy

Vyživte svoje vlasy s radom Nutritive. Luxusné produkty obsahujú aktívne látky inšpirované starostlivosťou o pleť, ktoré vrátia suchým a vyčerpaným vlasom ich pôvodnú vitalitu.

Vyživujúci vlasový rituál pre suché vlasy

Suché vlasy často vznikajú prirodzene. Pokožka nevylučuje dostatok mazu, čo vedie k nedostatočnému vzniku ochrannej vrstvy na povrchu vlasových vlákien. Za tento stav zvyčajne môže genetika, takže vlasom bude potrebné po celý život dodávať výživu a nahrádzať tak chýbajúci maz.

Vonkajšie faktory

  • Opakované česanie
  • UV lúče a teplo
  • Voda a vlhkosť
  • Chemické ošetrenie

Pri vystavení vlasov týmto faktorom sa poškodzuje pokožka a vlákna vyčerpajú zásoby dôležitých proteínov a lipidov, čím sa narúša ich prirodzená ochranná vrstva. Vlasy tak strácajú svoju mäkkosť a hladkosť a ťažšie sa rozčesávajú. Dochádza k rýchlejšiemu štiepeniu končekov. Povrch vlasov odráža menej svetla, preto strácajú lesk a zdravý vzhľad.

Výživa pre vlasy

Rad Nutritive si môžete predstaviť ako zdravú stravu pre vlasy. Keď sú vlasy suché, drsné a bez života, znamená to, že im chýbajú dôležité živiny. Nutritive prináša luxusné produkty, ktoré sú výživné a zároveň ľahké a obsahujú kľúčové aktívne látky. Tie sa aplikujú v rámci zmyslových rituálov plných inšpiratívnych ikonických vôní.

Nutritive vychádza z dlhodobého prísľubu vyživených vlasov, no zároveň odhaľuje novú víziu tejto výživy. Prináša ešte viac starostlivosti, vyživuje pokožku hlavy aj vlasy a dodáva ženám sebavedomie a slobodu žiť svoje sny. Značka Kérastase zachovala najcharakteristickejšie vlastnosti pôvodného radu, povznášajúcu vôňu a ikonickú oranžovú farbu, no zároveň zohľadnila rastúci záujem o čistejšie výživné látky inšpirované starostlivosťou o pleť. S novým obalom, novým zložením a novými aktívnymi látkami je rad Nutritive lepší ako kedykoľvek predtým.

Nutri-Supplement Scalp Serum

Prvé intenzívne hydratačné sérum pre vlasovú pokožku obsahuje zmes vitamínov + niacinamide. „Hlavnou funkciou Nutri-Supplement Scalp Serum je do hĺbky vyživiť veľmi suchú vlasovú pokožku a vlasy. Je vhodné pre dámy a nemusia sa ho báť používať ani páni. Ja ho odporúčam používať všetkým, ktorí majú suchú vlasovú pokožku. Najčastejšie sú to ľudia s lupinami či psoriázou alebo dámy, ktoré majú vlnité až kučeravé vlasy. Tento typ vlasovej pokožky si vyžaduje výživu a hydratáciu s pomocou Nutri-Supplement Scalp Serum,“ približuje PRO ambasádor značky Kérastase, Jakub Michelčík zo salónu Jacob hair atelier.

Top benefity

„Za najväčší benefit Nutri-Supplement Scalp Serum považujem jeho ľahké vstrebávanie, ktoré pokožka ihneď absorbuje a tým nezaťažuje vlasové korienky ani nezanecháva mastný film, ale naopak príjemný vyživený a hydratovaný pocit,“ dodáva hairstylista. „Zároveň je skvelým pomocníkom aj v letných mesiacoch, kedy je vlasová pokožka namáhaná slnečným žiarením a pravidelne namáčaná v slanej vode alebo bazéne.“

Ako správne používať Nutri-Supplement Scalp Serum?

„Vždy ho používajte ako finálnu vlasovú starostlivosť na čerstvo umytú vlasovú pokožku a vlhké vlasy, ktoré už následne neoplachujte. Odporúčam aplikovať dve pipety na vlasovú pokožku a krúživými pohybmi masírovať po dobu jednej minúty. Sérum môže byť použité aj do mokrých vlasov, kde odporúčam aplikovať jednu pipetu do dlaní, rozotrieť a následne rovnomerne naniesť do celých dĺžok,“ radí ambasádor Kérastase.

TOP TIP: „Klientky, ktoré majú výrazne vlnité, kučeravé a suché vlasy môžu Nutri Scalp Serum používať od korienkov, celých dĺžok až po končeky vlasov. Je to skvelý pomocník na výživu a hydratáciu a navyše produkt podporí aj krásne kučery.“

Mohlo by vás zaujímať: Kérastase predstavuje mentoringový program pre mladé ženy

8h Magic Night Serum

Nočné skrášľujúce vysokovýživné sérum obsahuje rastlinné proteíny + niacinamide a funguje podobne ako nočný krém na tvár. 8h Magic Night Serum zintenzívňuje regeneračné účinky spánku a v priebehu noci regeneruje vlasové vlákna. Toto luxusné hodvábne sérum pôsobí na vlasy v priebehu 8 hodín a prináša postupnú zmenu. Do rána budú vaše vlasy jemné a zdravé, s dlhotrvajúcou a povznášajúcou vôňou – je to skrátka kúzlo.

Jednoduchý nočný rituál

„Sérum Nutritive 8H magic vyživuje a regeneruje suché vlasy počas spánku a efektívne funguje aj proti krepateniu. Za jeho najväčšie benefity považujem to, že obnovuje prirodzenú úroveň hydratácie vlasov, hĺbkovo účinkuje 8hodin, chráni vlas pred trením o vankúš a v neposlednom rade zanecháva vo vlasoch príjemnú vôňu kvetinových tónov,“ hovorí PRO ambasádorka značky Kérastase Blažena Blažeková zo salónu BIBI CHIC.

Ako ho používať?

„Sérum sa používa pred spaním. Obsah jednej pumpičky sa rozotrie v rukách a vymasíruje do dĺžok a končekov vlasov, vlasy sa neoplachujú. Už po prvom použití sú vlasy zdravšie, výživnejšie, na pohľad žiarivejšie a to bez toho, aby vlasy boli zaťažené,“ dodáva hairstylistka.

    5117

    Súvisiace články