Už ste odhodili letné klobúky a šatky vo vlasoch? Ak áno a ste pripravení na nádielku nových trendov, poradíme vám, po ktorých siahnuť.

Bandany

Šatky vo vlasoch sme si skutočne všetci zamylovali, pretože nám dávajú skvelú voľnosť v styling, zakryjú bad hair day a sú tiež perfektným doplnkom. Nosia sa aj na jeseň, pričom ladiť ich pokojne môžete aj minimalisticky a elegantne.

vlasové doplnky jeseň@lissyroddyy

 

Objemné gumičky

Scrunchies tu s nami budú asi ešte nejakú dobu. Pokiaľ ešte takúto objemnú gumičku a lá 90’s nemáte, tak je najvyšší čas si jednu zaobstarať. Stačí ňou stiahnuť konský chvost či drdol a môžete vyraziť.

littleblackboots@littleblackboots

 

 

Štipce

Ďalším trendom, ktorý hlási návrat z 90.rokov sú štipce. Nosia sa veľké aj menšie modely, takže vytvárať môžete najrôznejšie účesy. Skvelé na tomto doplnku je, že vďaka nemu vytvoríte účesy veľmi rýchlo a navyše sú aj praktické.

fashionismyfortee@fashionismyfortee

 

 

Maximalistické čelenky

Minulú jeseň sa čelenky nosili vo veľkom, no potom sa po nich doslova zľahla zem. Teraz a však vracajú na scénu, v trochu viac fancy vzhľadom. Nosia sa z luxusných materiálov ako satén či zamat a takisto so zaujímavými aplikáciami či štruktúrou.

thenxcvintage@thenxcvintage

 

 

Luxusné sponky

Na sponky sme si už viac –menej všetci zvykli, sú skvelým a praktickým pomocníkom. Doteraz sme sa spoliehali na ich minimalistické verzie, avšak teraz prichádza na rad výraznejší vzhľad, ktorý doslova pripomína šperky.

justinemarjan@justinemarjan

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie krásaCeramidy: Zložka, ktorú pleť na zimu pot...

Naša pokožka sa počas ročných období správa odlišne. Niekedy potrebuje čo najviac ľahkosti a voľnosti dýchať, inokedy si zasa pýta pomoc...


Najlepšie očné krémy pre každý typ probl...

Venujete svojmu očnému okoliu špeciálnu starostlivosť? Je to vôbec potrebné a ak áno, tak po akých produktoch je vhodné siahnuť? Prezradíme...


Šport a fitness | 13.okt 2020

Ak nemáte rozpočet na kvalitné magnézium...

Zdravý životný štýl, vhodná strava a adekvátny pohyb, to všetko je dôležité ak chceme, aby sme boli fyzicky a psychicky...


Trendy krasa | 08.okt 2020

Predstavujeme vám Chirkoz, súkromnú klin...

Špecializovaná súkromná klinika Chirkoz v Bratislave úspešne poskytuje svoje služby klientom už od roku 2004. Venuje sa predovšetkým plastickej a estetickej chirurgii...

 
 predplatné new

 
 predplatné new

 

Naše tipy

Beauty pomôcky: Ktoré vyskúšať a na ktor...

Dnes je na trhu toľko najrôznejších pomôcok na starostlivosť o pleť, že je takmer nemožné sa v&...

Jesenná účesová inšpirácia

Po letných šatkách nastáva čas siahnuť po baretkách a plážové vlny vymeniť za ležérne konské chvosty...

Prineste farebnú jeseň do svojho domova

Jeseň má svoju špecifickú atmosféru, ktorú každoročne oceníme. Je dokonalou zmesou letného sentiment...