Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Módne ikony / 21. január 2022

Svetové módne ikony v kúskoch od dizajnérky Ivany Mentlovej

Ikonické kabáty od českej dizajnérky Ivany Mentlovej si zamilovali aj svetové múzy módneho sveta.

Svetové módne ikony v kúskoch od dizajnérky Ivany Mentlovej

Snom lokálnych módnych dizajnérov je dostať sa do povedomia svetovej elity a uspieť aj za hranicami Česka či Slovenska. Vytúžené ovocie za roky tvrdej práce sa dostalo úspešnej českej návrhárke Ivane Mentlovej. Jej kabáty a bombery si zamilovali TOP ikony z módneho sveta.

Marie von Behrens-Felipe

Jedna z najznámejších módnych blogeriek, ktorá si svojím minimalistickým štýlom získala priazeň okolia a dnes má na svojom instagramovom účte viac ako 1 milión fanúšikov. Marie spolupracuje len s tými najlepšími značkami a starostlivo si vyberá, akého dizajnéra má vo svojom šatníku. Je preto veľkou cťou, že medzi jej najobľúbenejšie kabáty patria práve tie od Ivany Mentlovej.

Pernille Teisbaek

Dánska kráľovná škandinávskeho minimalizmu Pernille Teisbaek. Aj tak by sa dala opísať štýlová plavovláska, ktorá je módnou stylistkou, kreatívnou riaditeľkou a milovníčkou interiérového dizajnu. Jej štýl a persona skvelé odrážajú filozofiu značky Ivany Mentlovej. Spojenie týchto úspešných žien nemohlo dopadnúť lepšie.

Elsa Hosk

Švédska topmodelka a bývalá Victoria's Secret Angel, ktorá pracovala pre značky ako Dior, Dolce & Gabbana či Guess. Dnes sa okrem modelingu venuje aj sociálnym sieťam, kde sa stala inšpiráciou vďaka jej vášni k móde. Aj svetová topmodelka si zamilovala kúsky od českej dizajnérky, ktorej koženú bomberu odprezentovala na svojom instagarme vo veľkom štýle.

Alex Rivière

Renomovaná španielska módna stylistka a influencerka sa pohybuje vo svete sociálnych médií, módy a produkcie v pracovnom aj osobnom živote. Svoj život mapuje kvalitnými zábermi a šatník zásobuje prestížnymi dizajnérskymi menami. Je preto skvelým úspechom, že jej do oka padla aj bunda od českej dizajnérky.

Camille Charrière

Spisovateľka a redaktorka Camille Charrière je niečo ako Carrie Bradshaw v reálnom živote. Je jednou z popredných múz módneho priemyslu, ktorá prevzala aj úlohu módnej blogerky, vďaka čomu spolupracovala so značkami ako Chloé, Mango, H&M, Tommy Hilfiger a Harrods. Najnovšie si na svoj instagramový profil zavesila fotografiu v kabáte od Mentlovej.

Viky Rader

Zakladateľka značky Vikyandthekid a spoluzakladateľka lifestylového blogazínu Glam-o-meter. Aktuálne žije v Mníchove a pravidelne cestuje po svete. Viktoria bola pred presťahovaním do Mníchova celkom scestovaná, dlhé roky sa venovala modelingu po celej Ázii a Európe. Módna ikona má na svojom konte spolupráce s prestížnymi menami zo sveta módy. V jej šatníku nechýba ani čierny dlhý kabát od Ivany Mentlovej.

Medzi ďalšie svetové múzy, ktoré si obľúbili kúsky od českej dizajnérky Ivany Mentlovej patria- stylistka Hanna MW, nemecká influencerka Mirjam Flatau a módna dizajnérka Jeanette Madsen. Veríme, že zoznam spokojných nositeliek Mentlovej aj za hranicami Česka sa bude rozrastať a my sa nesmierne tešíme z tohto svetového úspechu.
    1282

    Súvisiace články