Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Módne ikony / 7. december 2022 / PR

Pepa Mack v najnovšej kolekcii H&M Metaverse Design Story

Nová coverstar a hviezda editoriálu Top Fashion, Pepa Mack, zažiarila v najnovšej kolekcii z udržateľného konceptu H&M Innovation Stories. Metaverse Design story je inšpirovaná nielen svetom Metaverse, ale aj hmatateľnou krásou fyzického sveta.

Pepa Mack v najnovšej kolekcii H&M Metaverse Design Story

Módna ikona, ktorá nás svojím vkusom a zmyslom pre detail inšpirovala dávno predtým, než jej počet sledovateľov na Instagrame dosiahol jeden milión. V najnovšom vydaní magazínu Top Fashion Season_04 pózovala pred objektívom fotografa Jakuba Gulyása v exkluzívnej kolekcii H&M vyrobenej z inovatívnych materiálov.

Catch the Moment

Hranice medzi našimi online a offline životmi sa stierajú. Remeselné umenie vysokej módy sa spája s fantáziou virtuálnych šatníkov. Mozajkou magických okamihov otvárame novú kapitolu. Nahliadnite spolu s nami do najnovšieho vydania magazínu Top Fashion Season _04. 

TOP FASHION SEASON_04 2022 - LIMITOVANÁ EDÍCIA
TOP FASHION SEASON_04 2022 - LIMITOVANÁ EDÍCIA

Spojenie virtuálnej fantázie a high fashion

Ponorte sa do sveta meataverse s influencerkou, ktorá rovnako ako kolekcia Metaverse Design Story prepája virtuálnu fantáziu a digintálny svet s high fashion módou. Hranice medzi naším online a off-line životom pomaly miznú a prvky high fashion využívajú fantazijný svet.

Kľúčové kúsky z fyzickej kolekcie kombinujú pútavé siluety s originálnou výšivkou a výraznou paletou farieb

Digitálna móda

Vyjdite z tejto dimenzie s najnovšou kolekciou Innovation Story. Keďže fyzický a digitálny svet sa stále viac prelínajú, hľadáme inšpirácie vo virtuálnej realite a prírodných tvaroch — od kvetín a mikroorganizmov až po nositeľné filtre. Výsledkom je kolekcia, ktorá prináša kúsky v reálnom živote a výber 3D kúskov pre metaverse.

Kľúčové kúsky kolekcie

Kľúčové kúsky z fyzickej kolekcie kombinujú pútavé siluety s originálnou výšivkou a výraznou paletou farieb. U žien dominujú korzetové, neónovo kúsky s flitrami. Medzi pánskymi kúskami zaujme hlavne oversize čierna bomber bunda s výšivkami a korálkami alebo tmavozelené zamatové sako v oversized strihu.

Ekluzívna kolekcia využíva inovatívne udržateľné materiály a procesy prináša dámske i pánske oblečenie a sériu originálnych dizajnových doplnkov navrhnutých so zameraním sa na ich cirkulárnosť. Niekoľko kusov obsahuje recyklované polyesterové vlákna vyrobené výlučne zo starých odevov a textilného odpadu.

S ohľadom na cirkularitu

Šaty vyrobené procesom s nulovým odpadom z rezania a viaceré štýly sú z polyesteru recyklovaného z vyhodených textilných vlákien. Po rokoch vývoja sú viaceré kúsky zdobené 100 % recyklovanými flitrami získavanými z odpadu z plastových fliaš.

KOLEKCIA METAVERSE DESIGN STORY BUDE K DISPOZÍCII OD 8. DECEMBRA EXKLUZÍVNE NA HM.COM
#HMINNOVATION
    819

    Súvisiace články