Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Módne ikony / 4. január 2022 / PR

Svetové módne ikony na horách zažiarili v zimnej kolekcii Goldbergh

Luxusnú značku Goldbergh si vďaka modernému štýlu, špičkovej kvalite a dokonalému spracovaniu obľúbil aj rad módnych osobností a svetových influenceriek. V najnovšej zimnej kolekcii predstavuje značka kolekciu oblečenia na hory aj do mesta a limitovanú edíciu exkluzívnych lyží, ktoré sú v predaji aj v Českej Republike.

Svetové módne ikony na horách zažiarili v zimnej kolekcii Goldbergh

Chystáte sa na luxusný pobyt na horách a chcete odštartovať lyžiarsku sezónu vo veľkom štýle? Nechajte sa inšpirovať svetovými módnymi blogerkami, ktoré nám ukázali, čo nosiť aktuálnu zimnú sezónu. Lyžiarske oblečenie v podaní týchto módnych ikon nikdy nevyzeralo lepšie- Tajomstvo úspechu? Najnovšia zimná kolekcia Goldbergh.

Lyžiarska móda aj zimná kolekcia do mesta

Goldberg pochádza z Holandska a počas krátkej doby sa stala jednou z najštýlovejších značiek oblečenia na lyže a predáva sa po celom svete. Jej modely sa vyznačujú jednoduchým, moderným štýlom. Najnovšie si ju zamilovali aj svetové módne ikony, modelky a influencerky, ktoré valcujú lyžiarske strediská v tých najlepších zimných outfitoch.

@jourdansloane
@jourdansloane
@hannaschonberg
@hannaschonberg
@lovisabarkman
@lovisabarkman
V najnovšej kolekcii nájdete nielen lyžiarsku módu, ale aj oblečenie na fitness a voľný čas. Tento rok predstavuje Goldbergh veľkú kolekciu zimného oblečenia do mesta, ktorá obsahuje svetre, bundy, doplnky a hlavne skvelé zimné kabáty. Tie neuveriteľne hrejú a do jari ich nebudete chcieť zložiť.
@emitaz
@emitaz
@bridget
@bridget
@juliesfi
@juliesfi

Zimnú kolekciu luxusnej značky nájdete v lyžiarskom raji David Sport.

Na zjazdovke aj do apres-ski

Okrem obľúbenej čiernej, bielej a červenej farby sú tohtoročným trendom zvieracie potlače, ktoré sa objavujú aj v lyžiarskej kolekcii, a tiež metalická zlatá a strieborná, ktorých odlesky sa dokonale odrážajú nielen od bieleho snehu, ale presvietia aj šedivé zimné dni v meste. Na zjazdovke aj na apres-ski sa skvele vynímajú aj výrazné farby ako je žltá alebo zelená, ktoré v kolekcii Goldbergh nemôžu chýbať.

@cat_roberts_
@cat_roberts_

Medzi svetovou klientelou aj slovenská influencerka

Na luxusnú značku zimného oblečenia nedá dopustiť ani známa slovenská kráska Karolína Chomisteková, ktorá si zo zimnej kolekcie Goldbergh obľúbila lyžiarsky overal, zimné doplnky z najnovšej kolekcie, ale aj kúsky na bežné nosenie. Nechajte sa inšpirovať jej výberom.

Top 3 podľa Karolíny 

Limitovaná edícia exkluzívnych lyží

Lyžiarska sezóna začína a Goldbergh tento rok po prvýkrát predstavuje limitovanú edíciu exkluzívnych lyží, ktoré firma navrhla v spolupráci so značkou Volant. Lyže Volant patria k svetovej špičke a majú typický metalický dizajn - limitovaná edícia pre GOLDBERGH má samozrejme zlatú farbu. V limitovanej edícii vzniklo len 30 lyží a všetky kusy sú číslované. Ak hľadáte niečo naozaj špeciálneho, jedny sú v predaji aj v Českej republike exkluzívne v David Sport.

Oblečenie aj doplnky značky GOLDBERGH zoženiete v predajniach David Sport v Prahe, Harrachove, Špindlerovom Mlyne, Peci pod Sněžkou i online na: www.davidsport.cz

    2108

    Súvisiace články