Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Módne ikony / 28. december 2023

Silvestrovské outfity podľa supermodeliek z 90. rokov

Prinášame vám 7 módnych lookov známych topmodeliek, ktorými sa môžete inšpirovať počas osláv nového roka.

Silvestrovské outfity podľa supermodeliek z 90. rokov

„Christy a ja sa nezobudíme ráno z postele za menej ako 10 000 dolárov na deň," povedala supermodelka Linda Evangelista svetovej módnej biblii v roku 1990. Napriek všetkej kontroverzii okolo jej slov však vieme, kvôli čomu slávne topmodelky 90-tych rokov z postele zaručene vstali. Kvôli skutočne dobrej párty!

Múzy návrhárov, fotografov a obdivované superženy, ktorým celý svet ležal pri nohách. Okrem obdivuhodnej modelingovej kariéry sa v histórii zapísali aj ako party divy. Tieto ženy vedeli (a stále vedia), ako sa obliecť na divoký módny večierok a to z nich robí TOP silvestrovské múzy.

Claudia Schiffer

Claudia Schiffer na Versace after party v Paríži v júli roku 1994 to na parkete roztočila tak, ako nikto iný. V mini korzetových šatách s flitrami sa vlnila v rytme hudby a zaujala objektív fotografa, vďaka ktorému vznikli tieto ikonické zábery. Užite si to na nový rok ako Claudia.

Kate Moss

Kate Moss nás očarila mini hodvábnymi šatami v smotanovom odtieni pokrytými transparentnou látkou s trblietkami a strapcami. Ako doplnok zvolila jemné šperky a štrasovú kabelku v štýle Gatsby. Zažiarte ako Kate Moss a ktovie, možno si na silvestrovskom večierku zbalíte aj mladého Johnyho Deppa. 

Christy Turlington

Ak existuje vhodný čas na zlaté flitre, tak je to práve silvestrovská noc. Svoje o tom vie aj očarujúca Christy Turlington, ktorá na tento prvok nedala dopustiť. Mini šaty, či dvojdielny komplet bude v spojení s vyčesanými vlasmi pôsobiť neodolateľne. 

Linda Evangelista

Pri trblietavých šatách ešte ostaneme. Linda Evangelista nám na striebornom podnose naservírovala hotový klenot. Krátke transparentné šaty s jemne presvitajúcou bielizňou doplnila zebrovanou kabelkou a ružovými lodičkami na šnurovanie. Napriek nízkym decembrovým teplotám bude na silvestrovskom večierku okamžite horúco.

Cindy Crawford

Cindy Crawford a jej mini čierne šaty s pôvabnými rukavicami sa taktiež zapísali do módnej histórie. Jednoduchý sofistikovaný look doplňte už len čiernymi silonkami a lodičkami na vysokom podpätku, v ktorých však budete môcť pretancovať celú noc.

Tatjana Patitz

Slávnostný večierok a mašle patria k sebe. Skúste to ako Tatjana Patitz.Tieto módne ikony nás učia, ako urobiť módne vyhlásenie aj na tom najpreplnenejšom večierku tejto sezóny. Prečo teda pred rokom 2024 nepripíjať Kate, Cindy, Naomi, Lindu, Christy, Claudiu, Tatjanu a ich ikonický párty štýl z 90. rokov?

    1932

    Súvisiace články