Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Líčenie / 19. november 2021

Manikúrový trend: Jesenná dúha

Počas jesene a zimy častokrát siahame po farebných klasikách ako bordová, hnedá, sivá či čierna. Tieto neutrálne a jednoducho kombinovateľné farby sú skvelým základom, no niekedy si outfity žiadajú aj trochu farebného osvieženia. Práve to môžeme dosiahnuť aj zaujímavou, farebnou manikúrou.

Manikúrový trend: Jesenná dúha

Manikúrové trendy v tomto ročnom období viac-menej kopírujú tie módne trendy, nechty tak počas jesene a zimy zdobíme poväčšine farbami ako červená, bordová, nude alebo čierna. Ak však máte chuť vyskúšať niečo nové a svieže, inšpirujte sa novým manikúrovým trendom, ktorý pohltil Instagram a mnohé beauty influencerky. Ide o jesennú verziu dúhy, ktorá využíva niekoľko farieb.

Miešanie niekoľkých farieb sa v manikúre častokrát vidí počas jari a leta, kedy máme chuť viac experimentovať a hrať sa. Aj na jeseň sa to však dá, avšak s dôrazom na aktuálne ročné obdobie a atmosféru. Jesenná dúha sa tak pohybuje na palete zemitých, tlmených alebo hlbších tónoch, ktoré evokujú jesennú prírodu a viac menej aj idú ruka v ruke s klasickými farbami tohto ročného obdobia.

Jesenná dúha využíva rôzne kombinácie bordovej, zelenej, nude, hnedej či dokonca oranžovej, horčicovej či modrej v ich rôznych odtieňoch a podobách. Každý nech tak môžete zahaliť do úplne inej farby alebo sa môžete pohrať len s dvoma-troma farbami, to je už na vás. Takáto manikúra vynikne nielen na dlhých, ale aj na krátkych nechtoch, pričom zaujímavo pôsobí aj kombinácia matného a lesklé efektu. Ak ste fanúšikom trblietok, pokojne do mixu pridajte aj tie. V prípade, že máte radi experimenty, pokojne skombinujte aj francúzske špičky s klasickými nechtami.

Foto: Instagram

    1109

    Súvisiace články