Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Gastro / 19. máj 2022 / PR

Leto plné brazílskej energie a pohody s Nespresso

Nová kampaň Nespresso, ktorej tvárou sa stala topmodelka Alessandra Ambrossio, predstavuje tropické kávové recepty a pozitívne mantry pre povznášajúci letný zážitok.

Leto plné brazílskej energie a pohody s Nespresso

V hlavnej úlohe kolekcie inšpirovanej lahodnými tropickými chuťami a brazílskym národným nápojom Caipirinha vystupujú limetka a mäta. Výsledkom sú osviežujúce, nové aromatizované kávy Barista Creations Liminha over Ice pre radu Original a Exotic Liminha over Ice pre systém Vertuo. Citrónová žltá pripomínajúca slnečné svetlo a vzory tropických listov na letných dizajnoch Nespresso sú poctou brazílskej krajine a chcú medzi všetkými milovníkmi kávy na celom svete šíriť pozitívneho ducha a dobrú náladu.

Vytvorte si novú rutinu

Okrem pozitívneho ducha a dobrej nálady je témou kampane taktiež wellness a starostlivosť o seba samého. Leto je ideálny čas vytvoriť si novú rutinu. Či už je to pravidelné ranné cappuccino k vašej joge, alebo ľadová káva pri písaní denníka, káva môže byť tým, čo tieto rituály pomôže udržať aktívne. Aby sme mohli túto energiu naplno využiť, bude značka Nespresso počas letnej sezóny prezentovať pozitívne mantry, z ktorých dve - “Brew, Breathe, Bloom“ (“pripraviť, dýchať, rozkvitnúť“) a “Inhale, Exhale, Enjoy“ (“nádych, výdych, radosť“) sa objavia na limitovanej edícii hrnčekov na kávu.

Letná kolekcia Nespresso zahŕňa aj limitovanú edíciu príslušenstva a kávovarov Vertuo plus osviežujúce recepty na ľadovú kávu. To všetko privedie k životu spot k letnej kampani, ktorý stelesňuje naše povznášajúce rituály v podaní Alessandry – v Brazílii a so skvelou kávou.

„Leto je moja najobľúbenejšia časť roka a ako Brazílčanka som veľmi hrdá, že môžem byť tvárou kampane, ktorá sa inšpirovala mojou krajinou. Veľmi sa mi páči koncept kávy ako niečoho, čo v každom našom dni prináša chvíle pre sebareflexiu. Som nadšená, že môžem byť súčasťou takto povznášajúcej kampane a spolupracovať so značkou Nespresso na tom, aby sme mohli vdýchnuť život všetkým týmto lahodným receptúram, letnému príslušenstvu a kvalitnej káve – a Liminha over Ice skutočne zachytáva celé brazílske leto v jednej šálke!“ prezradila topmodelka Alessandra.

Osviežujúci letný nápoj 

Tohtoročné osviežujúce nové kávy v rade Nespresso Barista Creations for Ice sú tropické limetkové a mätové potešenie, ktoré dokonale zaženú pocit horúčav. Zmesi Liminha over Ice a Exotic Liminha over Ice sa inšpirovali šťavnatými chuťami Brazílie a sprevádzajú ich úplne nové inovatívne receptúry pre lahodnú ľadovú kávu, ktorú si môžete vychutnať v najhorúcejšom lete. Nové kávy doplnia sezónny rad čiernej kávy Barista Creations for Ice a obľúbených zmesí Barista Creations for Ice Coconut Flavour a Tropical Coconut Flavour, ktoré sa tento rok opäť vracajú do ponuky. Letné kávové receptúry na zahnanie smädu nájdete na stránkach Nespresso.

Hrnček s podpisom svetoznámej topmodelky

V limitovanej edícii nájdete aj dva kávové hrnčeky s elegantným letným dizajnom a podpisom Alessandry Ambrosio. Na každom hrnčeku je napísaná jedna z letných mantier značky Nespresso, aby ste si svoju horúcu i ľadovú kávu mohli užiť štýlovo. A tiež si ju môžete pripraviť štýlovo vďaka limitovanej edícii kávovaru Vertuo Next v nefritovo zelenej a námorníckej modrej farbe pre osviežujúci letný vzhľad, ktorý prežiari každú domácnosť.

Objavte viac na stránkach www.nespresso.com

    945

    Súvisiace články