Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Gastro / 16. január 2023 / PR

Nespresso a Chiara Ferragni sa vydávajú na cestu plnú objavov

Spoločnosť Nespresso rozširuje svoje rad káv Ispirazione Italiana o kolekciu v limitovanej edícii, ktorá bola spoločne navrhnutá s talianskou módnou ikonou a inšpirovaná živou kávovou kultúrou Talianska.

Nespresso a Chiara Ferragni sa vydávajú na cestu plnú objavov

Chiara sa nechala inšpirovať lahodnými chuťami a talianskymi regionálnymi kávovými tradíciami, aby sa mohla stať spoluautorkou limitovanej edície Nespresso. Rozširuje tak rad Ispirazione Italiana o kávu Milano Intenso, príslušenstvo a kávovar, ktoré spoločne vyjadrujú poctu mestskému charakteru a dynamickému tempu Milána, kde Chiara žije. Talianska módna ikona začína svoju dobrodružnú cestu v sprievode známeho historika Filippa Cosmelliho, s ktorým sa ponorí do fascinujúcich dejín kávovej kultúry Ríma a tradície tohto krásneho mesta.

Bohatá kultúra Milána

„Moja láska ku káve a k Taliansku nepozná hraníc, takže príležitosť znovu spolupracovať s milovanou rodinou Nespresso a podieľať sa na tejto limitovanej edícii som nadšene privítala. Nový rad sa inšpiroval kreativitou a bohatou kultúrou Milána a ja som úprimne nadšená, že môžem priviesť k životu skvele chutiacu kávu s krásnym príslušenstvom a kávovarom, pre všetkých milovníkov kávy, nech sú kdekoľvek,“ uviedla Chiara Ferragni o svojej spolupráci s Nespresso.

Talianska módna ikona Chiara Ferragni 
Talianska módna ikona Chiara Ferragni 

Dizajn limitovanej kolekcie

Spolu so známym historikom navštívia celý rad ikonických miest vrátane Antico Caffè Greco, kde si vychutnajú pravé rímske espresso a odhalia tajomstvo talianskych tradícií praženia kávy. Chiarina cesta pokračuje do Milána, ktorým sa inšpirovala chuť a aróma kávy Milano Intenso, kde navštívi jeho hlavné pamiatky, ako sú Villa Necchi, Palazzo Montedoria a katedrála Duomo. Zlaté veže Duoma a geometrické zelené vzory so zlatými akcentmi z Villy Necchi sa objavujú v dizajne limitovanej kolekcie, ktorej prepožičiavajú nadčasovú eleganciu a klasický charakter.

Exkluzívne backstage zábery z fotenia novej kampane Nespresso
Exkluzívne backstage zábery z fotenia novej kampane Nespresso

Celú limitovanú kolekciu si môžete pozrieť tu.

Chuť Talianska inšpirovaná Milánom

V limitovanej edícii sa rad Ispirazione Italiana značky Nespresso rozširuje o kávu Milano Intenso, ktorá je oslavou tohto pulzujúceho mesta. Stredne tmavo pražená káva prevažne z Latinskej Ameriky vás poteší tónmi tmavého kakaa a cereálií, ktoré tvoria pôvabnú rovnováhu s nádychom sladkého džemu a korenia. Dizajn tejto limitovanej kolekcie predstavuje víziu Chiary Ferragni o meste Miláno, ako mieste umeleckého dedičstva, luxusného životného štýlu a nadčasovej elegancie. Milano Intenso zachytáva eleganciu, dejiny aj kávové znalosti Talianska, aby si ich mohli vychutnať ľudia na celom svete.

Vychutnajte si kávu Milano Intenso

Aromatický profil kávy je klasickou kombináciou tónov pražených cereálií a kakaa, ktorá pripomína chlieb a horkú čokoládu. Nádych ovocia a korenia robí túto zmes lahodne komplexnou. Vychutnajte si kávu Milano Intenso ako cappuccino (25 ml kávy 60 ml mliečnej peny). V káve zostávajú výrazné pražené tóny aj jej charakter: korenisté, bobuľovité aj funky ovocné tóny s dlhotrvajúcou chuťou.

Káva Milano Intenso bude dostupná online a v rámci siete Nespresso Boutiques
Káva Milano Intenso bude dostupná online a v rámci siete Nespresso Boutiques

Ponorte sa do talianskej kultúry s elegantným príslušenstvom

Limitovanú kolekciu dopĺňa aj termo hrnček Touch Travel Mug v limitovanej edícii v zlatej farbe a súprava dvoch šálok na espresso v matnej čiernej a zlatej, aby si spotrebitelia mohli vychutnať svoju kávu štýlovo. Milovníci kávy si tiež môžu kúpiť kávovar Nespresso CitiZ v limitovanej edícii s talianskym nádychom – je totiž vyzdobený s výraznou grafikou inšpirovanou milánskou Villa Necchi Campiglio, takže je ideálny na prípravu radu Ispirazione Italiana od Nespresso vrátane kávy Milano Intenso.

Módna ikona v sprievode známeho historika Filippa Cosmelliho
Módna ikona v sprievode známeho historika Filippa Cosmelliho

Kolekcia Ispirazione Italiana v limitovanej edícii pripravená v spolupráci s Chiarou Ferragni bude na Slovensku spustená online na www.nespresso.com a v Nespresso Boutiques od dnešného dňa.

Pre viac informácií sledujte www.nespresso.com alebo instagramový účet @nespresso.sk
1030

Súvisiace články