Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Gastro / 9. november 2021 / PR

Nespresso predstavuje svoj záväzok prírode v limitovanej edícii

Pre tohtoročné sviatky sa spoločnosť Nespresso rozhodla spolupracovať s kolumbijskou módnou dizajnérkou Johannou Ortiz, aby okúzlila milovníkov kávy svojou každoročnou sviatočnou kolekciou Festive, ktorá sa v tomto roku inšpiruje lesom.

Nespresso predstavuje svoj záväzok prírode v limitovanej edícii

Dary lesa

Kolekcia „Gifts of the Forest“ od Nespresso zachytáva krásu a hĺbku prírodných lesov a vyjadruje tak záväzok značky k vzácnemu životnému prostrediu, kde sa pestuje káva. Táto kolekcia zahŕňa niekoľko kávových zmesí v limitovanej edícii pre systémy Original i Vertuo rovnako aj sviatočné príslušenstvo, ktoré môže byť skvelým a inšpiratívnym darčekom pre rodinu a priateľov. Milovníci kávy taktiež môžu svojich blízkych obdarovať s vedomím, že značka Nespresso ich dar vráti lesu, pretože zvyšuje svoj záväzok agrolesníctvu tým, že pomáha chrániť 10 miliónov stromov v amazonskom pralese.

Na realizáciu tejto kolekcie v limitovanej edícii značka Nespresso spolupracovala s kolumbijskou dizajnérkou luxusnej módy Johannou Ortiz, ktorej inovatívny dizajn a zameranie na prírodu a udržateľnosť dokážu milovníkov kávy naplno preniesť do sviatočného sveta Nespresso.

Spojenie dizajnu a prírody

„Podľa mňa idú dizajn a príroda ruka v ruke, takže táto spolupráca pre mňa osobne má veľký význam. Kolumbijská káva je môjmu srdcu veľmi drahá a ako aktívna podporovateľka boja proti zmene klímy veľmi oceňujem, že Nespresso navyšuje svoj záväzok agrolesníctvu a podporuje ochranu 10 miliónov stromov v amazonskom pralese. Pri návrhu kolekcie som chcela v každom kúsku zachytiť krásu lesa v podobe bohatej klenby tvorenej stromami a tmavých zemitých odtieňov,“ uviedla Johanna.

Ochutnajte lesné plody s Forest Fruit Flavour

V tohtoročnom aromatizovanom espresse nájdete vôňu šťavnatých bobúľ spojenú s dlhotrvajúcim obilným charakterom káv Arabika z Južnej Ameriky, vďaka čomu zmes chuťovo pripomenie vianočné pečivo.

Dary lesa pre najbližších

Darujte Gift of the Forest s príslušenstvom Nespresso v limitovanej edícii. Spoločnosť Nespresso pre tohtoročnú sviatočnú sezónu ponúka tiež rad príslušenstva a darčekov v limitovanej edícii, ktorými môžete prekvapiť svojich najbližších.

Adventný kalendár Nespresso x Johanna Ortiz

Pre veľkolepý začiatok tohtoročných sviatkov spoločnosť Nespresso vracia do hry svoj veľmi obľúbený adventný kalendár. Tohto roku jeho okúzľujúce balenie navrhla Johanna Ortiz v rámci spoločnej sviatočnej spolupráce. Tohtoročný adventný kalendár Nespresso je k dispozícii len pre milovníkov káv Original, ponúkne na každý deň od 1. do 23. decembra inú kávu a na 24. december špeciálny darček.

Limitovaná edícia kolekcie Gifts of the Forest je k dispozícii na www.nespresso.com a vo vybraných butikoch od 25.10.2021.

    1316

    Súvisiace články