Milovníci kávy sa môžu tešiť na nový butik Nespresso, ktorý pribudol do Metropolu Zličín v Prahe. Predajňa v novom dizajnovom koncepte bude ponúkať široký sortiment značky Nespresso, ale aj interaktívny recyklačný kútik.

 

nespresso butik metropol zličín praha

 

 

Butik nadväzuje na úspech pop-up Nespresso v Metropole Zličín, ktorý fungoval počas leta v posledných dvoch rokoch a sústreďoval sa na poskytnutie skvelého zážitku pre všetkých milovníkov prémiovej kávy. Od 15.marca sa však dvere Nespresso butiku otvorili na stálo. Boutique in Mall prinesie obľúbený koncept známy už z Obchdoného centra Nový Smíchov alebo z Pražskej ulice.

 

 DSC4410 4 orez

 

Dominantu interiéru tvorí vertikálna živá záhrada zo stabilizovaných rastlín s výškou 2,5 metra. Nechýba ani ikonická Nespresso stena po celej dĺžke butiku, ktorú tvoria kávy.

Návštevníci butiku si budú môcť vyberať z najrôznejších kávovarov, doplnkov, ale aj kompletnej ponuky káv Nespresso či balíčkov a ďalšieho sortimentu, ktorý vytvára dokonalý kávový zážitok. Pre tých najväčších nadšencov tiež budú pripravené zaujímavé degustácie a semináre Masterclass.

 

 DSC4338

 

Dôležitou témou pre značku Nespresso je aj recyklácia, preto bude súčasťou butiku aj recyklačný kútik. Zákazníci tu budú môcť priniesť svoje použité kapsule, ktoré budú následne využité na ďalšiu výrobu. Podľa váhy sa zákazníci dozvedia, na čo konkrétne by mohli práve ich kapsule poslúžiť.

 

Foto: Nespresso

 

Najnovšie zo sekcie lifestyleDizajn | 08.apr 2021

Insta-famous nábytok

Instagram je skvelou platformou na hľadanie inšpirácie aj nových trendov. Platí to nielen v prípade módy, ale aj pri interiérovom...


Voľný čas | 07.apr 2021

Vôňa jari v kolekcii Basil Verde od LUMI...

Ak by ste mali opísať jar pomocou vône, aké tóny by ju tvorili? Boli by svieže a sladké alebo skôr...


Dizajn | 07.apr 2021

H&M Home uvádza kolaboráciu s Diane von ...

Každý rok čakáme, s kým predstaví H&M najnovšiu módnu kolaboráciu. Počas rokov sa na jej konte nazbieralo množstvo zvučných mien...


Voľný čas | 06.apr 2021

Jarný detox domácnosti

Už ho máte za sebou alebo vás ešte len čaká? Hovoríme o jarnom upratovaní, ktoré sa už v mnohých domácnostiach...

 

Naše tipy

Jarné klasiky pre všetky šatníky

Aký kúsok vám ako prvý napadne, keď sa povie jarná klasika? U nás to je nestarnúci trench coat či mo...

Kultové kozmetické produkty s bohatou hi...

Starostlivosť o pleť a kozmetika vo všeobecnosti sa dnes teší obrovskej popularite, čo potvdrzujú aj...

Trendy šperky, ktoré premenia každý outf...

Príležitosti vynosiť zaujímavé šperky je v tomto období pomenej, ale využiť ich môžeme pokojne aj do...