Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Gastro / 14. november 2022 / PR

Limitovaná kolekcia Nespresso s cukrárskym majstrom Pierre Hermé

Predstavujeme vám novinky NESPRESSO, limitovaného radu Festive collection, tento rok vytvorené v spolupráci so svetoznámym cukrárskym majstrom a rovnomenným francúzskym domom PIERRE HERMÉ.

Limitovaná kolekcia Nespresso s cukrárskym majstrom Pierre Hermé

Festive collection 2022

Spoločnosť Nespresso a svetoznámy cukrársky majster Pierre Hermé s potešením oznamujú, že spoločne pripravili limitovanú kolekciu káv Festive collection pre tohtoročné sviatky. Exkluzívne kávy a cukrovinky, ktoré túto kolekciu tvoria, sú oslavou rafinovanej chuti aj rozkoše a predstavujú to najlepšie spomedzi gurmánskych zážitkov.Tohtoročná limitovaná edícia nadväzuje na rozsiahle skúsenosti Pierra Hermého ako odborníka na chuť, ktorý pripravil kolekciu pre potešenie každého jazýčka a prehĺbenie spoločnej radosti.

Infiniment Espresso capsule
Infiniment Espresso capsule
Infiniment Fruite capsule
Infiniment Fruite capsule
Infiniment Gourmand capsule
Infiniment Gourmand capsule

Nespresso x Pierre Hermé

Kolekcia je pozvánkou na vyhľadávanie a objavovanie nečakaných prekvapení – od zmyselného potešenia z novej kávy či majstrovského cukrárskeho diela až po spoločný smiech s priateľmi. Kávy a cukrovinky Nespresso | Pierre Hermé chcú priniesť umenie cukrárskych majstrov do každodenného života a obe oblasti tak navzájom obohatiť. Architekti chuti a potešenia spájajú sily pre sviatočnú kolekciu káv, cukrárskych výrobkov a mnohých ďalších vecí, aby oslávili radosť z nových zážitkov a umenia každodenného života.

Vianočný darček

Kolekcia ponúka aj tento rok niekoľko kávových zmesí v limitovanej edícii pre systémy Original i Vertuo taktiež sviatočné príslušenstvo v podobe cukroviniek, cestovného hrnčeka, aroma sviečky či adventného kalendára, ktoré môžu byť skvelým a inšpiratívnym darčekom (k dispozícii od 24. októbra 2022).

Festive collection
Festive collection

Sofistikovanosť značky Nespresso našla v architektovi chutí Pierrovi Hermé dokonalého partnera. Dohromady ich tak spája káva ako gurmánske potešenie pre viac zmyslov, ktoré nadchne každého a dokáže prepájať generácie.

Vyberte si podľa svojej chuti

V ponuke káv nájdete Infiniment Espresso a tiež dve ochutené kávy: Infiniment Gourmand Saveur Noisette z lahodne sladkých zŕn arabika z Južnej Ameriky, ktoré sa vyznačujú nezameniteľnou arómou pražených lieskových orieškov. Osviežujúca a jemná káva Infiniment Fruité Saveur Framboise ponúka jemnú obilnú arómu, ktorá sa nádherne dopĺňa s príťažlivou chuťou malín. Medzi ochutenými kávami pre Vertuo vo veľkosti Signature nájdeme zrnká arabiky z Latinskej Ameriky a Afriky v zmesi Infiniment Gourmand Saveur Noisette, ktorá prepája elegantné tóny pražených lieskových orieškov s pralinkami a vanilkou.

Vonná sviečka Café Noble

Vznikla v spolupráci s francúzskou parfumérkou Oliviou Giacobetti a Pierrom Hermé, aby vás ešte viac ponorila do sviatočnej nálady. Jej jemná a príjemná vôňa sa inšpirovala kolumbijskou tradíciou pridávať ku káve panelu, čo je zlatisto hnedý nespracovaný cukor sladký ako med. Táto sviečka, ktorá ponúka rovnako komplexnú vôňu ako káva, sa vyznačuje tónmi škorice, vanilky, korenia a zrniek kávy Arabika. 

Vonná sviečka Café Noble
Vonná sviečka Café Noble

Adventné kalendáre

Tohtoročnú sviatočnú kolekciu dopĺňajú adventné kalendáre pre Original a Vertuo, ktoré obsahujú 24 káv a darček ako prekvapenie na Štedrý deň. Tieto kalendáre, ktoré sú ideálne aj ako darček, obsahujú tri kávy z kolekcie Nespresso | Pierre Hermé a obľúbené zmesi zo stálej ponuky Nespresso. V každom okienku je iná káva, aby adventná cesta bola plná kávových prekvapení a navyše v elegantnej krabičke, ktorú potom možno použiť na niečo iné. Popri spomínanej kolekcii ponúka Nespresso aj kávovar v limitovanej edícii a to Vertuo Next v lesklej povrchovej úprave Glossy Black. 

Najlepší kuchár sveta

Cukrárske výrobky Pierra Hermého stoja na vrchole avantgardy a opierajú sa o remeselnú dokonalosť a rafinované chute. Má za sebou desiatky rokov skúseností, ktoré začal získavať už vo veku 14 rokov u Gastona Lenôtre, ktorý je všeobecne považovaný za otca moderného cukrárstva. V roku 2016 sa stal držiteľom prestížneho titulu Najlepší cukrár sveta. Butiky a kaviarne po celom svete nesúce jeho meno sú známe jedinečnou kreativitou a sofistikovanosťou v gastronómii. Jeho moderná predstavivosť sa snúbi s dokonale zvládnutým remeslom a umožnila zrod kávy pre tých najnáročnejších, ktorí si jej zložité chute môžu užiť aj doma vďaka veľmi jednoduchej príprave.

Pierre Hermé

Ako cukrársky majster, ktorý svojmu odboru prináša nové chute a moderné prístupy, je dobre známy vo Francúzsku, Japonsku i Spojených štátoch a módna biblia ho označila za „Picassa cukrárstva“. Pierre Hermé, ktorý o sebe hovorí, že „jediné, čím sa riadi, je potešenie“, objavil nový svet plný aróm, zážitkov a radosti. Jeho jedinečný prístup k cukrárskej profesii mu umožnil vykonať revolúciu aj v tých najoverenejších tradíciách a stať sa jednou z ikon francúzskej gastronómie. 

Pierre Herme, Foto: Thomas Laisne
Pierre Herme, Foto: Thomas Laisne
    993

    Súvisiace články