Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Líčenie / 20. november 2021

Jesenné trendy v líčení

Jesenná sezóna má svoje trendy aj v beauty svete. Túto sezónu sú trendy rozmazané linky, odtiene hnedej na rôzne spôsoby či dokonca tieňované pery.

Jesenné trendy v líčení

Ombré pery

Výrazné pery na jeseň môžu vyzerať aj takto. Ombré líčenie, ktoré kombinuje výraznú farbu an okraji pier so svetlejšou v strede, pôsobí jemne punkovo a retro a lá 90.roky, no na jeseň je viac ako vhodné.

@aysha.sow
@aysha.sow

Odtiene moky

Hnedá a jej najrôznejšie odtiene sú neoddeliteľnou súčasťou jesene a zimy. Takto sofistikovane môžu vyzerať vo vašom líčení. Vytvárať pomocou nich môžete aj minimalistické, moderné looky pokojne aj na každodenné nosenie.

@violette_fr
@violette_fr

Glam Grunge

Výraznejšie líčenie sa dá nosiť aj počas každodenného života. Vytvoriť ho môžete pomocou ceruzky na oči, ktorou môžete vyčarovať moderný, grunge look bez toho, aby pôsobil prehnane. Doplňte nude perami a môžete vyraziť pokojne aj do práce.

@daniellemarcan
@daniellemarcan

Monochromaticky

Jednoliaty, monochromatický a minimalisticky pôsobiaci look vytvoríte výberom líčidiel tón v tóne. Ak na na pery aplikujte napríklad nude rúž s hnedým podtónom, doplňte ho podobne vyzerajúcimi očnými tieňmi.

@makeupbymario
@makeupbymario

Žiarivé detaily

Ak vám v líčení chýba hravosť a farby, pokojne ho doplňte zaujímavým, výrazným akcentom. Ten môžete do looku priniesť napríklad farebnou linkou či zaujímavým rúžom. Malo by to však pôsobiť sviežo a neprehnane.

@ash_kholm / @shaymitchell<br>
@ash_kholm / @shaymitchell<br>

Nekonečné riasy

Jeseň je ideálne obdobie, kedy môžeme nechať vyniknúť naše oči. Práve preto je teraz vhodný čas na vytváranie femme-fatale looku, ktorý dosiahnete dramatickou aplikáciou maskary. Stavte na objem a dĺžku a nebojte sa ísť do toho naplno.

@dovecameron
@dovecameron

Jemné dymové

Dymové líčenie sa dá nosiť aj počas bežných dní a každodenného života. Základom je staviť na menej výrazné, transparentnejšie a prirodzene pôsobiace farby. Pomocou nich dokážete krásne zvýrazniť svoj pohľad, no pritom výsledok zostane nedbalo ležérny.

@fridacashflow
@fridacashflow

Trblietky moderne

Ak ste fanúšikom trblietok, jeseň a zima sú ich sezónou. Nemusia byť navyše ani výhradne slávnostnou záležitosťou, kľúčová je miera. Jemný trblietavý detail v podobe očnej linky či efektne aplikované očné tiene do kútikov oka vám okamžite premenia celú vizáž.

@overglowedit
@overglowedit

Foto: Instagram

    1159

    Súvisiace články