Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Gastro / 7. apríl 2022 / PR

Four Season uvádza Valentino Afternoon Tea

Unikátny gastronomický koncept predstavuje chute a vône módnej ikony. Súčasťou je aj výstava čiernobielych fotografií z módneho editoriálu Top Fashion.

Four Season uvádza Valentino Afternoon Tea

Four Seasons Hotel Prague ponúkne hosťom jedinečný Afternoon tea zážitok prepájajúci gastronómiu s módou. Galéria hotela sa v mesiaci apríl premení na pomyselné prehliadkové mólo, po ktorým sa prejdú gurmánske delikatesy rozprávajúce príbeh jedného z najskloňovanejších mien talianskeho módneho priemyslu.

Tak chutí móda

Michelinský šéfkuchár Marco Veneruso v spolupráci so šéfcukrárkou hotela Zsuzsanou Borsos pre túto príležitosť zostavil unikátne menu inšpirované slávnym módnym domom Valentino. Afternoon tea o troch chodoch uvádza elegantný amouse bouche, nasleduje variácia špecialít typických pre tvorbu nového šéfkuchára Marca a jeho rodné Taliansko. Finálnym zážitkom čajového večierka je výber fashion dezertov. Nebude chýbať sladká kabelka, signature stud, makrónky v legendárnej červenej farbe či panna cotta s vôňami parfumu Voce Viva.

Súčasťou aj výstava Top Fashion fotografií

Popoludnie s výberovým čajom či Rossini kokteilom spríjemni aj výstava čiernobielych fotografií z módneho editoriálu najnovšieho vydania magazínu Top Fashion Season_01. Sériu fotografií nafotil vo Four Seasons Hotel Prague nafotil český fotograf Benedikt Renč. Atmosféru Valentino eventu dotvárajú okrem módnych fotografií aj parfumy, róby a knihy, ktoré hostí prenesú do okúzľujúceho sveta milánskeho módneho domu.

Valentino Afternoon Tea bude prebiehať medzi 14:00 – 18:00 hodinou každý štvrtok, piatok a sobotu od 7.4. do 7.5. 2022. Počet miest obmedzený, rezervácia vopred nutná na telefónnom čísle: +420 221 426 880.

    1061

    Súvisiace články