Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Módne ikony / 31. január 2022

Fashion Icon: Chloé Harrouche

#LOVEHERSTYLE

Fashion Icon: Chloé Harrouche

Ak by kult Parížanky mala stelesňovať jedna osoba, bola by to ona. Chloé Harrouche, blogerka stojaca za instagramovým účtom LouLou de Saison, má totiž tú jednu vec, ktorá z elegantných Francúzok robí toľko obdivovaný epitóm módneho sveta. Je to niečo, čo sa nedá pochytiť z Pinterestu ani nevzniká, keď bielu košeľu spárujete s pánskym sakom a červeným rúžom, ako to nájdete vo všetkých príručkách parížskeho štýlu. Jeho skutočnou ingredienciou je schopnosť byť neopakovateľná, odvážna a vnášať do módy svoj vlastný pohľad – a práve tento talent je jej poznávacím znamením.

Po dlhoročných skúsenostiach na pozícii fashion konzultantky sa rozhodla vytvoriť online platformu, kde by sledovateľom mohla prezentovať svoju víziu, estetiku a šatník. Paríž za tým všetkým stojí ako neviditeľná hybná sila a inšpirácia – jeho architektúra a umelecká scéna sa prelínajú s typickým šik, ktoré Chloé vnáša do svojich outfitov. Kúsky, ktoré nosí, však nemožno zaškatuľkovať ako maskulínne, minimalistické či ekletické, keďže blogerka prelína rôznorodé štýly a kombinuje podľa cítenia.
Jednoduché oversize kúsky dopĺňajú výrazné lodičky, neutrálnu paletu elektrická zelená a pastelová ružová, posledný trend sezóny kontrastuje s nadčasovými kašmírom... Pestrý je aj výber dizajnérov, ktorých obdivuje: Loewe alebo Christophera Esbera môžete zachytiť hneď vedľa signature kúskov Chanel či Prada. A pre prípad, že nikde nenarazí na dizajn, aký si predstavuje, je tu jej vlastná značka LouLou Studio, ktorá vznikla ako spôsob navrhnúť si to, čo inde nedokáže zohnať. Kolekcie LouLou nechávajú priestor kvalite materiálov a verzatilným strihom, ktoré dokážete nosiť na mnoho spôsobov a pretrvajú roky. Do svojho dizajnu vkladá Chloé predovšetkým kus sebavyjadrenia a svojich módnych snov – tak, ako to robila vždy a vo všetkom, čo sa štýlu týka.

Top Fashion Tips:

    1349

    Súvisiace články