Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Líčenie / 25. január 2022 / PR

Krása sebaistoty s líniou rúžov od Mary Kay

V roku 2022 oslavuje značka Mary Kay 25. výročie na českom a slovenskom trhu. Pri príležitosti osláv sme vyskúšali ich novinku z dekoratívnej kozmetiky a podporili filozofiu značky, ktorá kladie dôraz nielen na kozmetiku. Mary Kay mení životy žien a podporuje naplniť potenciál každej z nich. Na túto cestu sme sa vybrali aj my!

Krása sebaistoty s líniou rúžov od Mary Kay

Na pocite záleží

Líčenie dokáže zvýrazniť črty, ktorými podčiarkneme prirodzenú krásu. Či už sa rozhodnete zvýrazniť oči alebo pery, je dôležité, aby váš vzhľad bol v harmónii s vašim vnútrom. Dekoratívna kozmetika pomáha rozžiariť navonok to, ako sa cítime alebo chceme cítiť.

Línia rúžov, ktoré dodávajú pocit sebavedomia

Nový Mary Kay® Vysoko hydratačný rúž plní aj najnáročnejšie očakávanie od líčenia pier a všetko, čo pery milujú. Luxusnú farbu rúžu a hodvábny pocit hydratácie na pokožke. Vyživujúce a vysoko hydratačné zloženie hodvábneho rúžu obsahuje slnečnicový olej, karnaubský vosk a ošetrujúci vitamín E. Účinky týchto zložiek poskytujú benefity balzamu na pery, ktoré sa snúbia s bohatou farbou rúžu. V ponuke je osem farebných odtieňov, ktoré ladia s každým tónom pleti.

Vysoko hydratačný rúž Mary Kay
Vysoko hydratačný rúž Mary Kay

Aj my v redakcii magazínu Top Fashion sme mali možnosť testovať Vysoko hydratačný rúž od Mary Kay® a ocenili sme jeho hodvábnu ľahkosť na perách, príjemnú vanilkovú vôňu a nádherne prirodzený lesk.

Pri pocite to nekončí! Začnite rúžom, pokračujte úsmevom a vaša #krásasebaistoty zažiari!

    1310

    Súvisiace články