Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Líčenie / 9. február 2023

Valentínske líčenie

Chcete osláviť svätého Valentína v plnej kráse? Prinášame vám 8 inšpirácii, ako na valentínske líčenie.

Valentínske líčenie

Sviatok zamilovaných je skvelou príležitosťou na romantické líčenie. Či sa už chystáte na večeru vo dvojici, návštevu divadla alebo drink s priateľkami, ukážeme vám ako sa správne namaľovať. Vyberte si spomedzi 8 beauty lookov a oprášte svoje zručnosti v make-up líčení. 

Na pobozkanie

Základom je čistá porcelánová pleť, jemne zvýraznené riasy a dominantný výrazný rúž. Siahnite po bezchybnom korektore, krycom make-upe a pleť zafixujte zmatňujúcim púdrom. Riasy predĺžte objemovou riasenkou a na pery naneste dlhotrvajúci rúž. Tmavoružový odtieň vynikne krásne na brunetkách aj blondínach. Záverečné úpravy venujte vyčesanému obočiu a jemne zvýraznených líčkam, ktoré dosiahnete pomocou bronzeru.

Do ružova

Žiarivá lesklá pleť, šťavnaté líčka a ružové viečka. Tento look pôsobí veľmi mladistvo a fresh. Ak sa nestihnete vyspať do ružova, nezúfajte.. Oddýchnutú pleť môžete docieliť aj správnym líčením. Zvoľte ľahký make-up na báze vody, ktorý pokojne zmiešajte s kvapkou rozjasňovača. Highlighter docieli, že povrch vašej pleti sa bude vo svetle krásne odrážať a lesknúť. Matné ružové očné tiene naneste po celej dĺžke viečok a romantický pohľad umocnite tenkou očnou linkou a čiernou riasenkou. Na šťavnaté pery vám postačí balzam.

Na zjedenie

Broskyňový odtieň líčenia sa bude rovnako skvele vynímať pre denný aj večerný look. Naneste si na pleť malé množstvo korektoru a make-upu a zafixujte púdrom, pre matný efekt. Očný tieň v brosky%novom odtieni nanášajte na celú plochu viečok až po obočie. V tomto prípade môžete použiť aj multifunkčný produkt v rovnakom odtieni, ktorý nanesiete na viečka, líčka aj pery. Jeden produkt zaručí, že váš odtieň bude dokonale ladiť.

Zasnený pohľad

Túžite po romantickom a nevinnom vzhľade? Stavte sa na svetlomodré očné tiene, predĺženú očnú linku a dlhé riasy. Vďaka tejto kombinácii budete pôsobiť ako slávne herečky so strieborného plátna. Pre tie z vás, ktoré chcú žmurkať očami a riasami vytvoriť závan odporúčame staviť na trsy. Tajná pomôcka vám rozžiari pohľad a vy budete neodolateľnou spoločnosťou večera.

Zvodnosť

Chcete namiesto nežného romantického looku viac zvodnosti? Pri líčení sa sústreďte na zvýraznenie očí. V tomto prípade stavte na mačaciu očnú linku v čiernej farbe a objemovú riasenku pre sexi pohľad. Púder na nos si nechajte doma, pri tomto lesklom a žiarivom looku ho nebudete potrebovať. Krémová lícenka v červených tónoch vám bude dodávať oheň a iskru.

Dramatický look

Keď je reč pri červenej.. kedy siahnuť po červenom rúže na pery, ak nie na svätého Valentína? Očarte svoju polovičku dramatickým vzhľadom, ktorému nebude možné odolať. Predĺžená očná linka od kútikov oka, zvýraznené kontúre tváre a červené pery. Pre ich objem použite trik s ceruzkou na pery v tmavšom odtieni ako je samotný rúž.

Dymové líčenie

Večerný look na rande si žiada dymové líčenie. Nestarnúca technika líčenia, vďaka ktorej dodáte svojím očiam podmanivý a zmyselný dojem. Vytieňujte oko svetlým tieňom od kútika oka a najtmavším až po koniec. Pre dominantný touch up zvýrazníte obočie ceruzkou a vyčešte ho kefkou. K dokonalému záveru vám postačí rúž na pery v hnedom odtieni. Vuala!

Dievčenská hravosť

Tie z vás, ktoré v sebe majú hravú osobnosť, môžu vyskúšať trochu zaexperimentovať a staviť na výrazné oranžovo-ružové očné linky. Krikľavá farba tekutej linky z vás spraví neprehliadnuteľnú ženu večera. Dievčenský vzhľad podčiarknite minimalistickým zvyškom líčenia a valentínske rande si užite s obdivnými pohľadmi navôkol.

    2250

    Súvisiace články