Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Gastro / 10. február 2022 / PR

Taste the beauty: Čokoláda KRASNA prepája to, čo ženy milujú

„KRASNA oslavuje vnútornú a vonkajšiu ženskú krásu a nám ženám pripomína, že sme v každom ohľade výnimočné a božské. Lebo my také naozaj sme,“ zakladateľka a majiteľka značky, Jana Kundrátová.

Taste the beauty: Čokoláda KRASNA prepája to, čo ženy milujú

Túžite po potešení bez výčitiek? Po autentickom, zmysluplnom produkte, ktorý ponúka emócie? KRASNA očarí aj tých, ktorí horúcej čokoláde práve neholdujú. V jej krabičke nájdete dve 50 g voňavé tabuľkové čokolády mahagónovej farby odliate v špeciálnom hodvábne hladkom reze. Grand cru 74% horká čokoláda KRASNA navyše neobsahuje cukor či umelé sladidlá, ale len vzácne kakaové bôby z Ekvádoru - Hacienda Limon, prémiový brezový cukor xylitol a čisté kakaové maslo v BIO kvalite, ktoré je hlavným zdrojom antioxidantov.

Krásna zvonku aj zvnútra

Unikátna čokoláda s jedinečným konceptom a receptúrou poteší nielen chuťové poháriky, ale zaručene ulahodí aj vášmu oku. Chuť čokolády sa prepája s jej tajomným dizajnom, z ktorého už na prvý pohľad cítiť intenzívnu chuť a kvalitu. Červená farba znázorňuje vášeň a nespútanosť, čierne tóny zas dôstojnosť, minimalizmus a tajomno.

Čokoláda KRASNA
Čokoláda KRASNA

Krásna v každom detaile 

Nová značka čokolády na československom trhu sa vyrába vo Švajčiarsku a sídli v Prahe. Jej príbeh sa však začal vo vysnívanom Paríži. „Príbeh čokolády KRASNA sa začal v Paríži, kam som sa vybrala študovať a dopadlo to tak, že som okrem práva študovala aj krásu, noblesu a ušľachtilosť, ktorou som bola obklopená. Pracovala som v jednej investičnej spoločnosti na Place Vendôme v nielen krásnych priestoroch a s krásnymi ľuďmi navonok, ale aj s prekrásnou firemnou kultúrou a môžem povedať, že som tam zažila akési prepojenie krásy vonkajšej s vnútornou, ktoré sa navzájom krásne dopĺňajú a potrebujú. Veľmi sa ma to dotklo a zásadne ma to inšpirovalo. Preto vravím - zdravé nemusí byť nudné a… škaredé!,“ začína svoj príbeh majiteľka značky.

Krása prítomného okamihu

Zakladateľka spoločnosti stála po dlhoročnom vzťahu na diaľku pred neľahkým životným rozhodnutím. Buď láska alebo vysnívaný život v Paríži. „Rozhodla som sa pre lásku a uvedomila som si, že moje rozhodnutie vychádzalo z prítomného okamihu a že bolo viac než správne! KRASNA mi preto aj naďalej pripomína (aj svojimi odkazmi, v každej krabičke je iný odkaz), že najkrásnejšie je byť tu a teraz, nie v tom, čo bolo alebo čo bude a rozhodovať sa srdcom.“

Sebavedomá

KRASNA sa nebojí vystúpiť z radu. Poriadne zrelá čokoláda s plnou a poctivou chuťou spája prírodné a zdravé s elegantným a luxusným. Značka komunikuje nadštandardne kvalitné zloženie aj výrobu v ikonickom Švajčiarsku so savoir-faire a dlhoročnú tradíciu vo výrobe kvalitných čokolád.

Fashion chocolate

Čokoládu KRASNA nájdete na ich čerstvo novom webe a e-shope.  Medzi ich klientov patria mimo iné modelky, svetoznáma galéria Esther Woerdehoff v Paríži a v Ženeve či spoločnosť PENTA.

„Máme šťastie na naozaj úžasné ženy. Napríklad naša úžasná klientka Kristína Nociarová rozdala všetky zakúpené čokolády kamarátkam okolo a ona sama ich nestihla ani ochutnať. Ďalšiu nádielku čokolád si pre seba musela objednať znovu,“ dodala majiteľka s úsmevom.

Krása je o prístupe

Zakladateľka spoločnosti KRASNA, Jana Kundrátová
Zakladateľka spoločnosti KRASNA, Jana Kundrátová

Za myšlienkou tohto projektu stojí Jana Kundrátová, ktorá ako modelka milujúca čokoládu hľadala takú, ktorá chutí, krásne vyzerá, navyše je bez cukru, umelých sladidiel, a zároveň nezaťaží zažívanie. „Môj život v Paríži ma tak zásadne ovplyvnil, že mojím zámerom bolo zhmotniť ušľachtilosť a krásu, ktorú som tam zažila. 3 roky som po celom svete hľadala ideálne ingrediencie, team a ateliér, čo sa nakoniec podarilo a dnes môžem túto krásu svetu predstaviť.”

Jana Kundrátová, Denisa Dvořáková, Bára Šefrnová
Jana Kundrátová, Denisa Dvořáková, Bára Šefrnová
Veronika Hejlíková, Jana Kundrátová, Denisa Dvořáková
Veronika Hejlíková, Jana Kundrátová, Denisa Dvořáková
    2245

    Súvisiace články