Kaviarne so zaujímavým interiérom a kvalitnou šálkou kávy sú miestom, ktoré vždy dokáže nabiť tou správnou energiou. My sme sa tento krát nechali inšpirovať slovenskými a českými modelkami a nazreli na miesta, ktoré samy s obľubou navštevujú.

 

oblubene kaviarne modeliek@erikapalko

 

 

Erika Palkovičová

Modelka z agentúry Elite sa síce posledný rok zdržiava prevažne v New Yorku, kde momentálne žije, no svoju obľúbenú kaviareň má aj v starom meste v centre Bratislavy. Na šálku dobrej kávy či ľahký obed si rada zabehne do Mondieu, ktoré je známe svojou francúzskou atmosférou a vkusnými priestormi.

1. erikapalko@erikapalko

 

 

Kristína Činčurová

Modelka Kristína Činčurová je taktiež milovníčkou pekných miest, kde si môže vychutnať čas s priateľmi a spríjemniť deň. Naraziť na ňu môžete napríklad vo Vespe, ktorá je vyhľadávaná najmä v teplých mesiacoch, kedy je možné sedieť na terase a nasávať energiu mesta a slnečných lúčov.

2. kristinacincurova@kristinacincurova

 

 

Denisa Dvořáková a Michaela Kocianová

Kamarátky a modelky agentúry Elite nedajú dopustiť na vychytenú pražskú kaviareň, v ktorej sa rady schádzajú so svojimi známymi. Reč je o známom Café-Café, kde sa často stretávajú ľudia z módneho biznisu. Vysvietený retro bar a moderný interiér dodávajú celému miestu správnu vibráciu.

3. denisadvorakova@denisadvorakova

 

 

Barbora Podzimková

Česká topmodelka Bára nedá dopustiť na Bistro 8 nachádzajúce sa v známej pražskej štvrti na letnej. Domáce bistro s chutnými raňajkami a čerstvou kávou si chytilo za srdce aj nás a toto kúzelné miesto odporúčame navštíviť milovníkom netradičných hipsterských kaviarní.

4. barborapodzimkova@barborapodzimkova

 

 

Barbora Brušková

Slovenská modelka z Elite Bratislava má svoj druhý domov v Paríži a tipy na útulné kaviarne s pravou francúzskou atmosférou by nám vedela sypať z rukáva. Do jednej z najznámejších parížskych kaviarní s dlhoročnou tradíciou si modelka rada zájde vo svojom voľnom čase. Ak sa chystáte na víkend do tohto romantického mesta, zaručene navštívte legendárne Café de Flore.

5. barborabruskova@barborabruskova

 

Autor: Martina Brejová

 

Najnovšie zo sekcie lifestyle



Dizajn | 29.mar 2020

Ako efektívne pracovať z domu?

Práca z domu pre niekoho znie ako splnený sen, pre iného zase ako trest. Všetci sme nastavení inak a práca z pohodlia domova...


IRL | 29.mar 2020

Michal Sabo: Chcem veriť, že sa v ľuďoch...

Je zvláštne zoznamovať sa s niekým a nemôcť si podať ruku. Michal to pohotovo vyriešil s „high five“ podrážkami našich...


Voľný čas | 27.mar 2020

TOP FASHION SPRING

Hlavné heslo nového vydania je REGENERÁCIA. Výraz, ktorý vystihuje dobu, našu planétu, ľudí ale aj súčasné umenie a módu. Všetko...


Voľný čas | 26.mar 2020

Móda na bojovom fronte proti koronavírus...

Každý deň sa dozvedáme o inšpiratívnych počinoch módnych, kozmetických značiek, ale aj známych osobností, ktoré sa snažia pomôcť v situácii, ktorá bojuje...

 predplatne

 

 predplatne

 

 

Naše tipy

Gadgety, ktoré vám pomôžu so spánkom

Problémy so spánkom môžu mať najrôznejší pôvod. Niektoré sú psychologického charakteru, iné zase spô...

Simona Salátová: Nemáte pocit, že ste ne...

Je niečo ako prírodný úkaz. Žena, ktorá si už vo svojom mladom veku prešla cestu a skúšky života, ak...

Antihrdinky: Ženy zo strieborného plátna

8.marec každoročne patrí ženám po celom svete, kedy oslavujeme ich najrôznejšie tváre- matky, sestry...