Aj napriek tomu, že sme sa túto sezónu zamilovali do neutrálnych a klasických tónov hnedej, béžovej a bielej, radi ich prestriedame s výraznejšími farbami, a občas ich dokonca doplníme aj tými neónovými. Preto sme sa pozreli na to, ako vyzerajú najfarebnejšie šatníky známych influenceriek, ktoré sú dokonalou inšpiráciou pre naše budúce outfity.

 

Blair Eadie

Ako osviežiť elegantný šatník? Predsa farbami! Blair je v tomto majsterka a aj napriek tomu, že ju bežne môžeme vidieť v nohavicových kostýmoch či šatách rôznych dĺžok, jej outfity nikdy nie sú nudné, práve naopak, sú nekonvenčné. Za to vďačí svojmu kreatívnemu oku a schopnosti ladiť farby aj potlače. Vždy pôsobí ako pravá newyorská dáma, no s poriadne vyšperkovaným vkusom.

farebný šatník inšpirácia@blaireadiebee

 

blaireadiebee@blaireadiebee

 

 

 

Nina Sandbech

Na štýle Niny obdivujeme jej hravosť a ležérnosť, ktorú si dokáže zachovať aj napriek tomu aké výrazné farby a vzory používa. Pokojne si na seba oblečie neónový šortkový kostým, no stále v ňom dokáže vyzerať elegantne a chic. Pri formálnejších outfitoch sa zase dokonale vyhrá s farebnými kombináciami, ktoré pôsobia nápadito, no stále sofistikovane. Jednoducho farby, materiály a štýly má v malíčku.

ninasandbech@ninasandbech  ninasandbech2@ninasandbech 

 

 

Barbara Kristofferson

Ako z jemnučkých, pastelových farieb urobiť maximálne výrazné outfity? Odpoveď má Barbara. Jej šatník síce nie je plný neónových či žiarivých farieb, avšak farebnosťou svojich outfitov vždy dokáže zaujať. Jej tajomstvom je outfit v jednej farbe alebo minimálne tón v tóne! Takto dokonale vynikne akákoľvek farba. Jej štýl je jednoduchý a pozostáva zo základných kúskov ako džínsy, kardigány či crop topy, všetko v jemných farbách.

barbarakristoffersen@barbarakristoffersen  barbarakristoffersen2@barbarakristoffersen 

 

 

Marianne Theodorsen

Marianne je bezpochyby jednou z najbláznivejších influenceriek, ktorá má svoj špecifický štýl nerešpektujúci módne trendy. V jednom outfite dokáže skombinovať dva rôzne typy károvaného motívu a ku tvídovej sukni si pokojne oblečenie batikované tričko so sarkastickým nápisom. Jej štýl zaručene nie je pre každého, no všetci musíme uznať, že odvaha jej nechýba.

marianne theodorsen@marianne_theodorsen  marianne theodorsen2@marianne_theodorsen 

 

 

Emili Sindlev

V našom zozname samozrejme nesmie chýbať ani Emili, jedna z najobľúbenejších Severaniek. Napriek tomu, že pochádza z Dánska, jej štýl má od minimalizmu ďaleko. Je síce pravda, že v poslednom období sú jej outfity umiernenejšie, no výrazné potlače, pútavé farby a ich nevšedné kombinácie v nich stále nájdete. Emili je totiž expertka v kombinovaní neskombinovateľných vecí.

EMILISINDLEV@emilisindlev  emilisindlev2@emilisindlev 

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 08.júl 2020

Odvážne letné trendy

Ak sa nebojíte skúšať rôzne trendy alebo vás už jednoducho nebaví overená klasika ako kvetinové šaty a elegantné bermudy, poradíme vám...


Fashion Week | 07.júl 2020

Kolekcia Chanel Haute Couture pre sezónu...

Všetci sme netrpezlivo čakali na predstavenie novej kolekcie Chanel Haute Couture, ktorú módny dom Chanel svetu odhalil prostredníctvom video prezentácie...


Trendy móda | 07.júl 2020

Letné outfity podľa Kalifornčaniek

Každá krajina, každé mesto má svoju špecifickú atmosféru a kultúru, od čoho sa odzrkadľuje nielen samotný životný štýl, ale aj...


Fashion Week | 07.júl 2020

Nová kolekcia Haute Couture Dior zo svet...

Módny dom Dior vo svojej kolekcii Haute Couture pre sezónu jeseň zima 2020-2021 predstavil nové modely prostredníctvom surrealistického filmu, ktorý...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

AM-PM Beauty s Kateřinou Sokolovou

Krása pramení z vnútra. Katka Sokolová je toho dokonalým príkladom. Jej kariéru v módnom svete ...

Vespa podľa Christian Dior

Keď sa povie Vespa, mnohí z nás si predstavia idylickú jazdu úzkymi talianskymi uličkami, iní z...