Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Gastro / 20. december 2023 / PR

Spríjemnite si okamih pri káve s podmanivou zimnou vôňou

Túto sviatočnú sezónu prináša Nespresso exkluzívnu limitovanú spoluprácu so značkou Meadows.

Spríjemnite si okamih pri káve s podmanivou zimnou vôňou

Ide o ďalšie lokálne prepojenie značky Nespresso, tentoraz so sofistikovanou českou firmou, ktorá si rovnako ako Nespresso dáva záležať na precíznej práci, kvalite surovín a prémiovom dizajne s dušou.

WINTER DELIGHT

Kávu Nespresso a interiérové vône Meadows spája starostlivosť viditeľná v každom detaile. Podmanivá vôňa sviečky vychádza zo sviatočnej atmosféry, s ktorou sa klasicky spája príjemná aróma citrusov, korenia a dreva.

Zimná pohoda

Táto jedinečná sviečka Meadows preto prevonia váš domov kúzelnou harmóniou santalového dreva a pomaranča, s jemným nádychom muškátového orieška a škorice, a navodí tak hrejivý pocit relaxácie a zimnej pohody.

Nespresso x Meadows
Nespresso x Meadows
Vonná sviečka Winter Delight od MEADOWS je k dispozícii od 7. do 24. decembra 2023 za nákup kávy exkluzívne pre členov Nespresso & You.

Storočná tradícia

Vonné sviečky Meadows sú výsledkom poctivej ručnej práce. Originálne ručne fúkané sklo Meadows je umeleckým dielom vyrobeným v Čechách. Má storočnú tradičnú formu z Kamenického Šenova. Vzor vytvára pri zapálení sviečky čarovnú atmosféru aj vďaka rôznofarebnosti. Po rozsvietení sviečky sa naplno prejaví kvalita ručne fúkaného skla, ktoré vďaka vzoru a premyslenej farebnosti naplní priestor úžasnou atmosférou. Jeho exkluzívny odtieň je ladený do farby vianočnej edície Nespresso.

„Sme radi, že sa nám opäť podarilo nadviazať exkluzívnu limitovanú spoluprácu s lokálnou značkou, ktorej prístup sa zhoduje s filozofiou Nespresso. K tej patrí úcta ku kvalitným surovinám ak ľudskej práci, tentoraz s cieľom vyčariť jedinečný zimný moment s čarovnou atmosférou, ku ktorému káva a sviečka jednoznačne patrí,“ povedala Andrea Petrová, marketingová manažérka Nespresso.

Nespresso x Meadows
Nespresso x Meadows

„Vonná sviečka je prezentovaná v ručne fúkanom českom skle a rovnako ako rituál pitia kávy dokáže vyčariť nezabudnuteľnú atmosféru,“ dodala Vladimíra Fremuthová, zakladateľka a kurátorka vôní MEADOWS.

#NespressoxMeadows #WinterDelight
    2884

    Súvisiace články