Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Dizajn / 29. apríl 2023 / PR

Ryan Gosling hviezdi vo filme Tag Heuer k 60. výročiu značky

Pri príležitosti 60. výročia radu Carrera organizoval TAG Heuer Butik Bratislava v Galérii Eurovea event, na ktorom predstavil 3 novinky. Akciu zakončilo premietanie krátkeho akčného filmu The Chase for Carrera.

Ryan Gosling hviezdi vo filme Tag Heuer k 60. výročiu značky

TAG Heuer Champaign Days

Nenechajte si ujsť TAG Heuer Champaign Days v dňoch od 27.4. do 30.4.202. Privátne prezentácie TAG Heuer noviniek v butiku Bratislava v Galérii Eurovea nad pohárom šampanského. Na túto prezentáciu sa môžete objednať telefonicky priamo v TAG Heuer Butiku.

Tvár kampane

Tvárou kampane a ambasádorom značky je kanadský herec Ryan Gossling známy napr. z filmu The Gray Man. V krátkom akčnom filme The Chase for Carrera sa dozviete, čo všetko je akčný hrdina ochotný podstúpiť pre to, aby nemusel rekvizitárke vrátiť hodinky Carrera Glassbox, lebo ich mal zapožičané iba na účely natáčania reklamy. V hlavných úlohách účinkujú Ryan Gossling, hodinky Carrera Glassbox a automobil Porche Carrera. Film vznikol v produkcii TAG Heuer ako darček k 60. narodeninám modelu Carrera a celá reklamná kampaň na nové Carrera modely je koncipovaná ako reklama na film.

The Chase for Carrera Film feat. Ryan Gosling:

TAG Heuer predstavuje 3 novinky

TAG Heuer Carrera Glassbox 39mm

Chronograf s automatickým in-house strojčekom Calibre TH20-00 a so špeciálnou konštrukciou "glassbox". Vyrába sa v dvoch prevedeniach - modrá, ktorá je čisto športová, a čierna, ktorá pripomína pôvodný vintage design zo šesťdesiatych rokov.

TAG Heuer Carrera Chronograph 42 mm

Tento model je osadený automatickým in-house strojčekom Calibre H02 (in-house = strojčeky ani ich komponenty sa nenakupujú od iných dodávateľov, ale kompletne sa vyrábajú v spoločnosti TAG Heuer, takže firma má absolútnu kontrolu nad ich kvalitou ).

TAG Heuer Carrera 36 mm

Trojručkové hodinky určené predovšetkým pre dámy, 4 farby - Pastel Green, Warm Silver, Carrera Signature a Vibrant Pink. Detaily ako rúčky a indexy hodín sú z ružového zlata alebo ródia.

Viac na tag-heuer

    1892

    Súvisiace články