Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Dizajn / 10. júl 2024 / PR

Nová éra smartfónov série Galaxy Z

Spoločnosť Samsung predstavila úplne nové modely smartfónov Galaxy Z Fold6 a Galaxy Z Flip6 spolu so slúchadlami Galaxy Buds3 a Galaxy Buds3 Pro. Na predstavení noviniek v Bratislave nechýbal ani magazín Top Fashion.

Nová éra smartfónov série Galaxy Z

Na začiatku tohto roku vstúpila spoločnosť Samsung do éry mobilnej umelej inteligencie predstavením Galaxy AI 1 . Uvedením novej série Galaxy Z otvára spoločnosť ďalšiu kapitolu Galaxy AI s využitím svojho najuniverzálnejšieho a najflexibilnejšieho konštrukčného riešenia smartfónov, ktoré sú navrhnuté tak, aby prinášali mnoho jedinečných mobilných zážitkov. Vďaka pokračujúcim inováciám spoločnosti Samsung v oblasti skladacích zariadení vznikla doteraz najtenšia a najľahšia séria Galaxy Z.

Galaxy AI využíva prednosti výkonných šikovných skladacích smartfónov, ktoré vznikli na základe niekoľkých rokov vývoja, na urýchlenie novej éry komunikácie, produktivity a kreativity.
Galaxy AI využíva prednosti výkonných šikovných skladacích smartfónov, ktoré vznikli na základe niekoľkých rokov vývoja, na urýchlenie novej éry komunikácie, produktivity a kreativity.

Galaxy Z Fold6: Produktivita veľkého displeja podporená umelou inteligenciou

Smartphone Galaxy Z Fold6 má množstvo funkcií a nástrojov podporovaných umelou inteligenciou, ktoré maximálne využívajú veľký displej a výrazne zvyšujú produktivitu. Funkcia Poznámkový asistent 7 v aplikácii Samsung Notes ponúka preklad, zhrnutie obsahu a automatické formátovanie pre jednoduché vytváranie poznámok zo schôdzok. Nová funkcia Prepis zvláda prepis, preklad a zhrnutie hlasových záznamov priamo v aplikácii Notes. Texty v PDF súboroch je možné pri otvorení súboru pomocou funkcie PDF overlay translation v aplikácii Notes preložiť a presne prekryť.

Galaxy Z Fold6
Galaxy Z Fold6

Doplnená funkcia Spisovateľ 9 pri klávesnici Samsung generuje na základe jednoduchých kľúčových slov navrhované texty v aplikáciách pre e-maily a sociálne médiá, ako sú Gmail a Instagram. Hodí sa najmä pre sociálne siete, pretože vytvára text, ktorý odráža váš štýl komunikácie na základe analýzy vašich predchádzajúcich príspevkov.

Galaxy Z Fold6
Galaxy Z Fold6

Galaxy Z Flip6: Vytváranie jedinečných zážitkov na mieru

Smartfón Galaxy Z Flip6 nie je optimalizovaný len z hľadiska prenositeľnosti, ale ponúka množstvo nových funkcií pre kreativitu a prispôsobenie vašim potrebám, aby ste mohli naplno využiť každý okamih. Vonkajší displej Super AMOLED FlexWindow 20 bol opäť vylepšený a umožňuje používať funkcie s podporou umelej inteligencie bez toho, aby bolo nutné smartphone roztvoriť. Pri komunikácii na cestách môžete na správy odpovedať pomocou funkcie Návrhy odpovedí 21 , ktorá analyzuje vaše posledné správy, navrhuje vhodné odpovede a umožňuje komunikáciu len jednou rukou. Vďaka novej funkcii Auto Zoom 24 nájde FlexCam automaticky najlepší výrez pre vašu snímku tým, že rozpozná a priblíži/oddiali objekty, než vykoná iné potrebné úpravy. Nemusíte tak sami vyberať napríklad optimálnu kompozíciu záberu s vašimi priateľmi pred nádherným pozadím – všetko prebehne bez dotyku vašej ruky.

Galaxy Z Flip6
Galaxy Z Flip6

Súbor režimov pre nočné fotenie a natáčanie, označovaných ako Nightography, bol rozšírený o HDR video a umožňuje zhotovovať kvalitné videá aj pri veľmi slabom osvetlení. V spolupráci s populárnymi aplikáciami sociálnych sietí ide ešte ďalej – nočný režim je teraz k dispozícii aj pre Instagram Stories, takže môžete zhotovovať úžasné fotografie aj za tmy a zverejňovať ich priamo z aplikácie vo svojich príbehoch.

Galaxy Z Flip6
Galaxy Z Flip6

Pokračujúca cesta k udržateľnej budúcnosti

Najnovšia séria Galaxy Z predstavuje dôležitý krok v realizácii záväzku spoločnosti Samsung podporovať obehový cyklus využívaním širšej škály recyklovaných materiálov, vrátane recyklovaného skla, hliníka, plastov, kobaltu a vzácnych prvkov. Galaxy Z Fold6 a Flip6 obsahujú prvýkrát súčasti z recyklovaného zlata a medi. Spoločnosť Samsung zmenila nielen konštrukciu samotného výrobku, ale aj spôsob jeho balenia, aby dokázala urobiť viac s menšími nárokmi na potrebný materiál. Jedným z takýchto príkladov obalová krabica vyrobená zo 100% recyklovaného papiera.

Rozšírenie zvukových funkcií prostredníctvom Galaxy AI

Slúchadlá série Galaxy Buds3 prinášajú vďaka Galaxy AI nové zážitky z komunikácie. Keď sa zúčastňujete prednášky v cudzom jazyku, môžete na zariadení Galaxy Z Fold6 alebo Flip6 so slúchadlami série Buds3 zasunutými do uší zapnúť v režime počúvania funkciu Tlmočník 31 . To vám umožní počúvať prednášku preloženú priamo cez slúchadlá a odstrániť tak prípadné jazykové bariéry.

Ikonickú dizajnovú identitu slúchadiel Galaxy Buds odráža aj pozoruhodné ostré tvary. Svojím mimoriadne elegantným a moderným vzhľadom doplneným svetlami Svetelné indikátory 34 cielia na zákazníkov, ktorí oceňujú špecifický štýl. Tento nový dizajn umožňuje intuitívnejšie ovládanie jednoduchým stlačením alebo prejdením hrany a ponúka používateľom komfort aj atraktívny vzhľad.

Slúchadlá série Galaxy Buds3
Slúchadlá série Galaxy Buds3

Galaxy Buds3 a Buds3 Pro predstavujú dva špecifické konštrukčné varianty. Buds3 Pro sú kanálového typu pre tých, ktorých zaujíma hlavne pohlcujúci zvuk, zatiaľ čo Buds3 sú otvoreného typu pre ľudí, ktorí uprednostňujú dlhodobé používanie slúchadiel v rôznych situáciách.

Galaxy Buds3 Pro
Galaxy Buds3 Pro

Ďalšie informácie o Galaxy Z Fold6, Z Flip6, Buds3 a Buds3 Pro nájdete na stránke samsung.sk.

    273

    Súvisiace články