Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 29. jún 2022 / PR

Rozkvitnite do krásy s novou kolekciou Ozeta!

Špeciálna edícia OZETA vás poteší celou kyticou nádherných štýlov. Kvetinové vzory pristanú každej žene – bez ohľadu na to, koľko má rokov a akú veľkosť nosí. Aj preto sú produkty kolekcie ,,Floral‘‘ v ponuke vo veľkostnom sortimente 34 až 48. Objavte bestsellery tejto kolekcie.

Rozkvitnite do krásy s novou kolekciou Ozeta!

Skutočná explózia radosti

Florálne dezény pôsobia podobne ako čerstvá kytica farebných kvetov, či prechádzka po rozkvitnutom parku - šíria letnú radostnú náladu. Vychutnajte si toto ročné obdobie naplno v košeľovom strihu šiat v maxi dĺžke! Univerzálne šaty košeľového strihu ponúkajú nekonečné možnosti využitia. Doprajte si neopakovateľný pocit jemného materiálu na vašom tele. Noste ich samostatne s výrazným opaskom, alebo kombinujte s tielkom a šortkami.

Dámske šaty DANNA košeľového strihu v maxi dĺžke s  florálnym printom
Dámske šaty DANNA košeľového strihu v maxi dĺžke s florálnym printom

Zahalená v príťažlivosti kvetov

Lososová farba je skutočným osviežením leta. Splývavé šaty s kimonovým rukávom a dĺžkou pod kolená z luxusného lesklého viskózového saténu sa stanú produktom, ktorý vám poslúži aj na letné spoločenské príležitosti. Doprajte si štipku nežnej romantiky, ktorú vám ponúkajú tieto šaty posiate kvetmi. V kombinácii s unikátnym materiálovým zložením budete vyzerať úžasne a sebavedomo. Jemný, delikátny základ šiat a nekomplikovaný strih - táto sezóna je predovšetkým o jemných pasteloch, ktoré lichotia oku a jemným nádychom farieb stelesňujú ľahkosť leta.

Lososové šaty DASHA sú ideálnou voľbou na spoločenské udalosti tohto leta
Lososové šaty DASHA sú ideálnou voľbou na spoločenské udalosti tohto leta
Polopriliehavé šaty DELANEY v off white farbe s potlačou farebných kvetov
Polopriliehavé šaty DELANEY v off white farbe s potlačou farebných kvetov

Pocit ľahkosti letného vánku

Moderné, univerzálne a praktické - tak by sa dali charakterizovať zavinovacie šaty s kontrastnými lemami. Tento strih ocenia všetky ženy, ktoré milujú originalitu a nekonečnosť v stylingových možnostiach. Zavinuté ako šaty, alebo rozhalené ako ľahká vrchná vrstva outfitu počas teplých letných večerov? S týmto kúskom v sebe objavíte kreatívneho stylistu o ktorom ste doposiaľ ani netušili.

Dámske šaty DOROTHY kimono strihu s florálnym printom
Dámske šaty DOROTHY kimono strihu s florálnym printom
    382

    Súvisiace články