Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 23. jún 2022 / PR

Letné sandále – prehľad najhorúcejších trendov na leto

Trendy minulých desaťročí hýbu módnym svetom celý rok 2022 a letné sandále nie sú výnimkou. Platformy, remienky a gladiátorky sú trendom tohto leta, ktoré musíte mať. Keďže karanténny štýl zvýšil naše očakávania funkčného a pohodlného obliekania, mnohé z trendových sandálov tejto sezóny tiež poskytujú tú najlepšiu podporu a pohodlie. Tvarované sandále sú maximálne pohodlné, zatiaľ čo ploché topánky slúžia ako výmena za opätky na platforme a na vysokých ihličkách.

Letné sandále – prehľad najhorúcejších trendov na leto

Mäkké sandále i platformy

Nafúknuté, mäkké, vankúšové sandále sa leto po lete len zväčšujú a sú postupne stále extrémnejšie. Medzi ich iterácie patrí napríklad plochý tvar vhodný pre deti, ale tiež pohodlný športový strih, elegantný kúsok so stredným opätkom alebo klasické gumené žabky. Tieto ležérne, pohodlné dámske sandále robia z obliekania omnoho väčšiu zábavu. Vy si zároveň môžete byť istá, že vás rozhodne na ulici nikto neprehliadne.

Ploché dámske sandále na platforme zo začiatku 21. storočia sú tiež veľkým trendom. Tento typ obuvi môže byť súčasťou vášho každodenného šatníka, ale dá sa obliecť aj ako oveľa pohodlnejší variant letných vysokých opätkov. Ak zvolíte zábavné farby a vzory od svetových módnych značiek tento trend bude pôsobiť sviežo a moderne. Siahnuť tak môžete po veľkom množstve rôznych sandálov na platforme od vysokých platforiem s plátennými remienkami, až po nižšie platformy s koženou špicou. Dôležité je iba to, aby ste sa v outfite cítili žensky a sexy.

Že neviete, kde by ste také topánky zohnali? Stačí sa rozhliadnuť okolo seba! Zájdite si do nákupného centra alebo chvíľu hľadajte na internete. Vyskúšajte napríklad CCC, kde nájdete veľký sortiment dámskych sandálov od rôznych výrobcov obuvi. Vybrať si tak môžete na základe preferovanej farby, štýlu, strihu, ale tiež veľkosti vášho rozpočtu.

Remienky a gladiátorky

Gladiátorské sandále z americkej indie éry sa toto leto budú nosiť vo svojej minimalistickej šnurovacej verzii. Niekoľko ovinutí okolo členku v neutrálnej farbe z nich robí dokonalé sandále na každú príležitosť. Môžete experimentovať so sukňami, šatami alebo so šortkami. Okrem gladiátoriek sa však budú nosiť aj klasické remienkové sandále. Tento štýl nám pripomína seriály 90-tych rokov, ktoré všetci tak milujeme. Remienkové sandále sa na rozdiel od gladiátoriek hodia na každú príležitosť, bez ohľadu na to, či sa potrebujete formálne alebo neformálne. Mnohé kúsky sú preto vhodné do kancelárie, či na večeru, no bez problémov si ich môžete obuť aj na svadbu alebo na rodinné oslavy. Prečo? Pretože v nich vydržíte celé hodiny tancovať, chodiť, a tiež stáť!

To však už nemusí platiť o remienkových sandáloch na opätku. Ak ale po nich napriek tomu siahnete, dbajte na to, aby mali dobrý sklon, ktorý vyhovuje vašej nohe a vašej chôdzi. Iba tak sa nebudete o hodinu vracať domov v bolestiach. Rozhodne tiež nemusíte zostávať iba pri neutrálnych alebo prírodných farbách. Tento rok sa nosia pastelové farby, preto sa nebojte odvážnej hráškovej, výraznej oranžovej, ani cukríkovej ružovej. Ak máte odvahu, nebojte sa siahnuť ani po zaujímavých vzoroch. Starou dobrou klasikou sú zvieracie vzory, ktoré vyzerajú skvelo v kombinácii so svetlou modrou alebo jemnou ružovou.

Zdroj foto: vlastné / blog.ccc.eu

    1186

    Súvisiace články