Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 30. september 2012

Čo nosiť v zime pod šatami?

Spodnú bielizeň, nočné košele a doplnky ako pančuchy a legíny síce vystavujeme na obdiv menej, to však neznamená, že na ich výbere si nemáme dať záležať. Aj oblečenie „na telo" sa riadi najnovšími módnymi trendmi.TezenisV nastávajúcej sezóne sa napríklad môžete tešiť na inšpirácie zimnou škandinávskou krajinou v podobe výšiviek a krajok pripominájúcich snehové vločky.

Čo nosiť v zime pod šatami?

30.9.2012

Spodnú bielizeň, nočné košele a doplnky ako pančuchy a legíny síce vystavujeme na obdiv menej, to však neznamená, že na ich výbere si nemáme dať záležať. Aj oblečenie „na telo" sa riadi najnovšími módnymi trendmi.

Tezenis_uvodna
Tezenis

V nastávajúcej sezóne sa napríklad môžete tešiť na inšpirácie zimnou škandinávskou krajinou v podobe výšiviek a krajok pripominájúcich snehové vločky. Zo svojej nositeľky urobia tajomnú snehovú kráľovnú.

Marlies_Dekkers_IcicleMarlies Dekkers

Chcete ešte záhadnejší look? Potom sa preneste do viktoriánskeho Anglicka a nechajte na sebe vyniknúť puritánsku eleganciu s prídavkom minimalistického chic vzhľadu, ktorý oživujú hravé detaily ako saténové mašle, ozdobné lemy alebo nazberané rukávy.

Intimissimi_VictorianIntimissimi

Ak viac inklinujete k imidžu bezstarostnej a modernej punk-rockovej princeznej, pokojne siahnite po modeloch s flitrami či lesklými hviezdami. Svoje urobia aj legíny s potlačou hadej kože či zebrích pruhov, flitry, sieťované vzory alebo imitácie vypranej džínsoviny. Vynikajúco sa hodia napríklad k dlhým tričkám, sukniam a topom, alebo k dlhším svetrom a kratšou bundičkou.

Calzedonia_2Calzedonia

Ani spodnú bielizeň neobišiel príbeh dievčaťa s tetovaním draka. Ikonickú hrdinku Lisbeth Salander nám pripomínajú rafinované kožené a čipkované detaily.

Intimissimi_NeroIntimissimi

Veselé povahy zrejme najviac poteší výrazne farebný rock-and-roll štýl so širokou ponukou módnych materiálov, napríklad lurexom, saténom alebo zamatom. Dievčenské kolekcie dopĺňajú rozličné motívy, nášivky z krajok a tylu, trblietky a gombíky.

Tezenis_rockandrollTezenis

pripravila: Anna Salvová
foto: archív značiek

 

    8138

    Súvisiace články