Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 11. november 2021

Jednoduché jesenné outfity na každý deň

Na to, aby ste vytvárali zaujímavé a chic outfit nepotrebujete iba šatník plný špeciálnych či dizajnérskych kúskov. Tie najpraktickejšie, najuniverzálnejšie a pritom stále štýlové outfity vytvoríte z klasických kúskov, ktoré určite doma máte. V prípade, že vám dochádzajú nápady, inšpirujte sa outfitmi, ktoré sú ako stvorené na každodenné nosenie počas jesene.

Jednoduché jesenné outfity na každý deň

Elegancia & komfort

Outfit, ktorý v sebe spája to najlepšie z oboch svetov - pohodlia aj elegancie. Základom je pritom pletený set pozostávajúci z topu a sukne, a dlhý, klasický kabát. Keďže outfit je ladený tón v tóne, pôsobí veľmi uhladene a elegantne. Jednotlivé kúsky však na prvý pohľad oplývajú komfortom a nositeľnosťou. Takýto outfit využijete napríklad do práce, na business stretnutia, ale aj na rodinné oslavy.

@emitaz
@emitaz

Hravé & minimalistické

Túto sezónu sa nosia mini siluety - všetko od šortiek až po šaty. Veľmi praktický outfit vytvoríte kombináciou šortiek a pančúch, ku ktorým stačí doplniť zaujímavý sveter a čižmy. Skvelo spolu vyzerajú šortky a jemne oversized sveter, ideálne tón v tóne alebo monochromaticky ladené. V prípade čižiem stavte na chunky model, ktorý pridá do outfitu ďalší chic element.

@thanyaw
@thanyaw

Farebný akcent

Jesenné outfity majú tendenciu skĺznuť do all-black outfitov, čo samozrejme nie je na škodu, no niekedy je možné čierne outfity posunúť na nový level zaujímavým farebným kontrastom. Aj keď hlavná sezóna neónových farieb je za nami, využiť sa dajú aj na jeseň a v zime. Takto dokážu zasvietiť v čiernom outfite. Ak neónky nie sú vašou šálkou kávy, stavte na inú, no stále výraznú farbu.

@shepelevich
@shepelevich

Dievčenské & klasické

V tomto outfite hrá hlavnú rolu tvídová sukňa, ktorá je na jeseň ako stvorená. V kombinácii s chunky rolákom však získava ležérnejší vzhľad vhodný na bežné nosenie. Element zaujímavosti však do outfitu prináša dlhá, elegantná vesta, ktorá plní úlohu extra vrstvy, no zároveň mení inak jednoduchý outfit na chic. V outfite využíva najmä prírodné a základné farby, ktoré pôsobia elegantne, avšak vhodne na každodenné nosenie.

@aydahadi
@aydahadi

Mixovanie štýlov

Outfit, ktorý vyskladáte z bežných kúskov, ktorý síce už doma máte, no možno by vám ani nenapadlo ich prepojiť. V jednom looku sa tak stretávajú prúžkované nohavice inšpirované pánskym šatníkom, športové Converse tenisky a šiltovka, ale aj elegantný, klasický trench coat. Jednoliata farebná kombinácia mix štýlov zoceľuje a vytvára skutočne zaujímavý a pútavý výsledok bez zbytočnej extravagancie.

@mimiar
@mimiar

Foto: Instagram

    1776

    Súvisiace články