Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 7. apríl 2024

Nová cestovateľská kolekcia Dioriviera

Kolekcia Dioriviera, ktorú navrhla Maria Grazia Chiuri, je ódou na večné snívanie o cestovaní, ktoré pestuje Christian Dior, a je znovu naplnená nekonečne radostnou slnečnou energiou.

Nová cestovateľská kolekcia Dioriviera

Toile de Jouy, večný symbol, ktorý oslavuje kreatívna riaditeľka dámskych kolekcií Dior, bol vyhotovený v dvoch jedinečných verziách, prostredníctvom náčrtov bujnej prírody a súhvezdia sĺnk. Túto sezónu sa odhaľujú v palete očarujúcich a osviežujúcich odtieňov, od námorníckych po koralové cez zelenú, pudrovú ružovú a citrónovú. Symbolické motívy v sviežich odtieňoch prekvitajú na sérii šiat, sukní, blúzok a topov a tvoria tak letný šatník plný spontánnosti.

Plážové oblečenie a doplnky

Tieto variácie s názvom Toile de Jouy Sauvage a Toile de Jouy Soleil sa rozvinú na celý rad plážového oblečenia a doplnkov, ako sú pončá aj hodvábne šatky – ozdobené tiež ikonickým motívom chrtov. Tieto fascinujúce potlače pozorujeme aj na kabelkách Lady D-Lite a Dior Book Tote a na Lady D-Joy sú navyše reinterpretované v prúte.

Kúzlo Dioriviera

Slamené klobúky, ktoré vštepujú stredomorskú eleganciu, stelesňujú kúzlo Dioriviera, jemne podčiarkujú tento vzhľad, rovnako ako kožené sandále Dior Sun alebo mulice Dway, prepracované ako platformy a jemne vylepšené podpisom „Christian Dior“.

Dolce farniente

V novej kolekcii sú predstavené základné prvky Dior Maison koncipované na leto, vrátane podložiek na jogu, slnečníkov a ležadiel. Výber jemných dekoratívnych predmetov, riadu a vyšívaných vankúšov predlžuje túto poctu sladkému spôsobu života s nádychom farniente a ľahkosti.

Kolekcia Dioriviera bude dostupná od mája v rôznych rezortoch a pop-up obchodoch, od Cannes Nammos po D-Maris, Havaj a Sanya.
    1396

    Súvisiace články